Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Krampol a Bubílková jako nový pár? Herec prozradil, jak to spolu mají, a pěje na ni ódu

Jiří Krampol odmítá vztah se Zuzanou Bubílkovou: Nesnesl bych ji vedle sebe
Zdroj: Se souhlasem Muž roku 2020
+ Další 2 fotografie
ODPOVĚĎ

Jiří Krampol (83) a Zuzana Bubílková (69) tvoří v poslední době nerozlučnou dvojici. Spolupracují spolu, ona ho doprovází i do posilovny, protože k dabérovi před pár dny zesnulého Belmonda sport prostě patří. Není divu, že mnozí v Jiřím a Zuzaně vidí nový pár českého showbyznysu. Krampol teď pro eXtra.cz prozradil, jak to mezi nimi skutečně je!

Jakmile se rozneslo, že se moderátorka Zuzana Bubílková začala pracovně objevovat po boku Jiřího Krampola, který stejně jako ona spolupracoval s již zesnulým Miroslavem Šimkem (†63), jako by všichni nepřestávali ty dva dávat dohromady nejen profesně, ale i co se ložnice týče. O jejich vztahu se mluví prakticky jako o hotové věci. Jako by nikdo nepřipouštěl jinou možnost.

„Se Zuzanou Bubílkovou se známe čtyřicet let. Je to bezvadná, chytrá ženská, ale naše spolupráce nemá nic společného s partnerským vztahem. Už mě úplně nebaví na to pořád dokola fanouškům odpovídat,“ řekl pro eXtra.cz mrzutě herec a bavič Jiří Krampol.

„Stále někdo řeší, jestli spolu bydlíme a podobné nesmysly. Nic proti Zuzaně, ale já bych vedle sebe už nikoho nesnesl. A ona už taky ne,“ ví své herec, bavič a moderátor.

Je to chucpe vůči Haničce, říká Krampol

Podobné narážky na ženy po jeho boku se ho vlastně dost dotýkají. Stále se totiž nevyrovnal s nečekanou smrtí manželky Hany (†59)„Navíc je to urážlivé, chucpe, vůči Haničce. Prakticky dva měsíce po její smrti už média rozebírala, že asi žiju s Bubílkovou. S Hankou jsem byl 32 let, zažil jsem s ní dobré i zlé, a chvíli po jejím odchodu se nastěhuju k nějaké ženské, kterou v podstatě tolik neznám? Co bych to byl za člověka, proboha?“ zakroutil hlavou Krampol.

Pak ale naznačil, že hroutit se z drbů nebude. „Když se mě dnes někdo zeptá, co dělá paní Bubílková, odpovídám, že čekáme trojčata,“ rozesmál se od ucha k uchu.

Slova obdivu o Bubílkové

„Zuzana je fajn, je to chytrá ženská, se kterou se mi dobře pracuje. Děláme spolu dva pořady, zaplaťpánbůh jsou zatím úspěšné. V této době, kdy řada výborných kolegů neměla prakticky co na práci, je to pomalu zázrak,“ poděkoval osudu za to, že i ve svém věku může stále pracovat.

Související články

Další články