Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zuzana Bubílková (68) předvedla skvělou figuru: Štve mě, že se z každého štípance do zadku dělá problém

+ Dalších 5 fotografií
Muž roku 2020
Včera se v Praze konalo představení letošních finalistů Muže roku 2020, na kterém nechyběla ani Zuzana Bubílková (68). Moderátorka dorazila příjemně naladěná a těsně před sedmdesátkou předvedla perfektní formu a pevný zadek. Komička si přítomnost mladých svalnatých mužů užívala a nakonec skončila v jejich náručí. Mimo to redakci eXtra.cz prozradila, co ji na dnešní době nejvíce štve a zda má už nějakého favorita.

Včerejší představení finalistů Muže roku 2020 si nenechala ujít řada známých osobností. V dobré náladě dorazil moderátor a herec Jiří Krampol, hvězda Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová nebo komička a moderátorka Zuzana Bubílková

Zuzana Bubílková ve svých osmašedesáti letech vypadá naprosto senzačně a postavičku má jako ze žurnálu. Moderátorka se svěřila, že během koronaviru nijak zásadně na rozdíl od ostatních nepřibrala, ale přišla o několik pracovních nabídek.

"Samozřejmě že mi zrušili spoustu představení a měla jsem mít stánek se svými šperky, ten mi taky odpadl. Měla jsem mít také výstavu, ta také odpadla. Naštěstí dělám pro rádio takové glosy, takže to mi zůstalo. Přemýšlím, že bych si založila Instagram, protože jsem se během koronaviru seznámila s technikou," řekla s úsměvem Zuzana Bubílková pro eXtra.cz.

Co se týče finalistů Muže roku, jednoznačného favorita zatím nemá. Oblíbená komička se ale svěřila, co jí v dnešním světě nejvíce leze na nervy. "Teď se z každého štípance do zadku dělá celonárodní problém. Každého div nechtějí ukřižovat a mně se zdá, že ta mladá generace se spíš odcizuje," dodala. Pokud vás zajímá víc, podívejte se na rozhovor.

Související články

Další články