Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zuzana Belohorcová po válce s Bendovou prchla do exotiky. Ukázala luxusní figuru a napěchovaný dekolt v plavkách

Zuzana Belohorcová ukázala postavičku.
Zdroj: Instagram Zuzany Belohorcové/koláž
+ Dalších 21 fotografií
úprk

Zuzana Belohorcová prchla do teplých krajin. Poté, co došlo k další slovní potyčce mezi jejím partnerem Vlastou Hájkem a Alicí Bendovou, která Hájka bez servítků nazvala přízemním a hloupým člověkem, se nejspíš raději ukryla v exotice. Její sociální sítě jsou plné fotek v plavkách a pozornost fanoušků přesměrovala na své božské tělo. 

Zuzana Belohorcová ukázala postavu v plavkách. Zdá se, že tak chtěla raději prchnout před válkou, kterou vede společně se svým partnerem Vlastou Hájkem proti Alici Bendové. Pomalu to vypadá, jako by chtěla odvést pozornost někam jinam a rozptýlit své sledující na Instagramu odvážnými fotkami.


"Kvalitně strávený čas s mými milovanými. Je třeba trávit čas, se kterými to za to stojí. S těmi, kteří s vámi stojí nejen v tom dobrém, ale i v tom zlém. S těmi, kteří mají pokoru a mají základní životní hodnoty. Trávit čas s rodinou, protože vás nikdy nezklame a bude vám vždycky tou oporou," napsala k fotografii z dovolené. Své fanoušky potěšila hned několika snímky v plavkách a ukázala svou božskou figuru.

Válku mezi nimi odstartoval právě Vlasta Hájek, který si rýpl do Bendové a jejího ubytování na Tenerife. „Musím přiznat, že klient nám včera zoufale telefonoval. Bohužel my máme obsazeno a nemohl jsem mu pomoct. Když jsem dneska viděl asi dvacet SMS zpráv, že si Alice Bendová o nás otírá svoji nevymáchanou pusu a zase se to snaží hodit na nás, tak musíme reagovat. Pána neznáme, s kauzou nemáme nic společného. Jestli má někdo bordel a nemá vyderatizovaný byt, tak se nediv, že se ti to může stát. A ono je lepší to na někoho hodit. Zameť si před svým vlastním prahem. Kdybys nešetřila a byt nechala vyplynovat dvakrát ročně, tak by se tohle nestalo,“ vzkázal na Instagramu.

Bendová úder vrátila

Bendová ovšem neztrácela čas a vrátila mu úder. "Já a moje rodina se opravdu nemůžeme nechat urážet z úst někoho tak přízemního a hloupého. Zkušenost s hlasovými nočními zprávami, které jsou vážně nepublikovatelné, zažilo bohužel mnoho lidí z mého nebo vzdálenějšího okolí. A je jedno, jestli se mu znelíbíte osobně, nebo na úrovni nějaké pracovní záležitosti. Já jsem se provinila pouze tím, že jsem si dovolila zablokovat jeho účty a telefony z důvodu vyslechnutí hlasovek adresovaných mým přátelům nebo dalším lidem z jejich okolí, a také jsem příjemcem nemála zpráv, kde mi lidé popisují své děsivé zkušenosti," uvedla Bendová na sociálních sítích.

Podle Bendové jí navíc měl Hájek následně vulgárně nadávat a pustil se i do miliardáře Richarda Chlada a jeho manželky Anny Marie, kteří se s Alicí Bendovou přátelí, což se Hájkovi nelíbí.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy