Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zuzana Belohorcová opět šokuje! Ztrhaný obličej a podivný účes jí prodloužil už tak obrovské čelo!

Zdroj: Instagram/profimedia
+ Další 4 fotografie
Byla hvězdou erotické show Peříčko a sama měla co ukázat. Jenže nakonec se slovenská diva Zuzana Belohorcová (41) stáhla do ústraní, s rodinou se odstěhovala do Miami, a poté, co se ostříhala na krátko, vypadá mnohem starší, než ve skutečnosti je! Proč to dělá?

Většinu roku žije Zuzana Belohorcová se svým manželem Vlastou Hájkem a dvěma dětmi na slunné Floridě. Občas ale navštíví Česko i Slovensko, a to také po boku manžela a dětí. Jenže Zuzku už pozná jen opravdu zarytý fanda. Krátké vlasy jí sice sluší, ale i přesto vypadá prostě chlapsky a ke svému sex-appealu má bohužel daleko.

Dokonce i pověstná ňadra jsou ta tam. Nejenže blondýnka rapidně zhubla, ale poprsí si nechala chirurgicky upravit a už to není ten naditý dekolt, co býval v minulosti. Zuzana dokonce nedávno zveřejnila fotografii a lidi spíše vylekala, než potěšila.

I když má skvělou postavu a plavky jí náramně sluší, měla by se o sebe rozhodně začít více starat a popřemýšlet o návratu k dlouhým vlasům, které ji dělaly tak sexy a půvabnou. Bývalá moderátorka má dost vysoké čelo a tento účes jí ho prodloužil o dalších 20 centimetrů.

Související články

Další články