Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zuzana Belohorcová o dceři: Promluvila o výchově i o tom, jak to má Salma s chlapci

+ Dalších 8 fotografií

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová nedávno oslavila 47. narozeniny. Nebyla ale jediná, kdo z její rodiny v únoru slavil. V nejkratším měsíci v roce měla narozeniny i její dcera Salma Hájek, která se začíná měnit v krásnou ženu. Zuzka se ukázala na představení nové kosmetiky, kde v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jestli se už na třináctileté Salmě projevuje puberta či zda jí kontrolují obsah na sociálních sítích.

Zuzana Belohorcová vždy patřila k nejkrásnějším Slovenkám vůbec. Ještě když působila jako rosnička, toužil po ní nejeden muž. Její krásu zdědila i její třináctiletá dcera Salma Hájek, u které se už začíná projevovat puberta. Redakci eXtra.cz se podařilo s bývalou moderátorkou udělat rozhovor.

"Už tam jsou určitě nějaké náznaky puberty. Já tedy vidím, že je to dnes úplně všechno jiné, než bylo kdysi. Já jsem v šestnácti letech nevěděla, co je řasenka nebo nehtíky. Ale taková je doba a musíme se tomu přizpůsobit. Ale myslím si, že moje děti jsou skromně vychované, uctivé, nápomocné, a tak to má být," promluvila o dětech Belohorcová, která je má s manželem Vlastimilem Hájkem.

Rodiče dceři kontrolují sociální sítě

Mladá Salma Hájek už také přičichla k sociálním sítím. Na svém Instagramu si tvoří slušnou základnu sledujících, kterých má více než třináct tisíc. Zuzana se dále svěřila, že její mediální obsah mají s manželem pevně v rukách. "Já ji kontroluju samozřejmě. Zprávy jí nečtu. Ani se nedají nijak zablokovat, ona komunikuje pouze s těmi lidmi, které sleduje. Samozřejmě to ale musíme kontrolovat jako rodiče, žijeme v moderní době. Ale na druhou stranu jí nic nezakazujeme, protože zakázané ovoce chutná nejvíc. Přesně jako odpírat dětem sladké. Moje děti si klidně dají sladké," svěřila se Zuzana pro eXtra.cz.

Salma začíná dospívat

Co se týká mužů, na to má Salma ještě nějaký ten čas. "Chalani ji ještě moc nezajímají. Ale jsou už takové náznaky, že si píše s někým. Tak to tak očkem kontroluju, o čem si píšou. Já se s ní snažím být jako kamarádka, protože cokoli by se stalo, tak vím, že mi to řekne," dodala Zuzana.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy