Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zuzana Belohorcová nafotila pořádně sexy snímky! Vrací se do branže?

Je pořád neskutečně sexy!
Zdroj: Filip Matušinský
+ Dalších 5 fotografií
Jedna z nejvíc sexy blondýnek Slovenska Zuzana Belohorcová (42) se vrací do minulosti? Nafotila lechtivé snímky u moře a provokuje tak stejně jako před jedenácti lety. Na jejím těle jen stěží poznáte, že je matkou dvou dětí!

Bývalá moderátorka erotického pořadu Peříčko Zuzana Belohorcová se nechala opět nafotit talentovaným fotografem Filipem Matušinským a udělala dobře! Fanoušci jsou nadšení a jen málokdo by řekl, že dvojnásobná matka a žena po čtyřicítce může být tak sexy!

„Zuzana vůbec nevypadá na svůj věk a jako fotograf mohu říct, že je pro mě mnohem snazší fotit přirozeně krásnou ženu s perfektní postavou. Zuzana také umí pózovat a je vidět, že nefotí poprvé,“ řekl fotograf Filip Matušinský.

„Zuzka bydlí přímo na pláži, a tak bylo snadné uskutečnit focení, které mimochodem probíhalo v naprosto skvělé atmosféře a je s ní radost spolupracovat. Také jsme pořídili několik snímků u bazénu, který má u domu,“ dodal.

Související články

Další články