Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zuzana Belohorcová a Hájek prodávají luxusní sídlo v Miami: Vila vyjde na pořádný balík

Zuzana Belohorcová a Hájek prodávají luxusní sídlo v Miami: Vila vyjde na pořádný balík
Zdroj: archiv Zuzana Belohorcová
+ Dalších 14 fotografií
luxusní vila
Zuzana Belohorcová (44) si před pár měsíci sbalila kufry a i s rodinkou pláchla z Miami. Přestěhovali se do španělské Marbelly. V Miami pronajímali s manželem Vlastou Hájkem rezidenci, která je nyní na prodej. Vlasta z rezidence udělal luxusní sídlo, za které teď chtějí přes 2 miliony dolarů.

Není tomu dlouho, co Zuzana Belohorcová společně s dětmi odcestovala do Marbelly za novým životem. Opustili Miami, kde žili dlouhé roky. V slunném Miami si Zuzana s manželem Vlastou Hájkem loni pořídili apartmánovou vilu nedaleko South Beach, kterou pronajímali. Tehdy je vyšla na 950 tisíc dolarů, tedy v přepočtu přes 21 milionů korun.

Luxusní vila na prodej

Jenže kvůli stěhování se rozhodli vilu prodat. Vlasta se postaral o to, aby vila vypadala co nejlíp, než půjde k prodeji. Hájkovi se z apartmánové vily podařilo udělat luxusní sídlo, které je teď k mání za neuvěřitelných 2,5 milionu dolarů. V přepočtu na české je to zhruba 55,9 milionů.

Původně plánovali, že se do vili přestěhují z výškové budovy v Miami, ovšem kvůli nepokojům, které v USA nastaly, se rozhodli, že pro ně Miami nadále není bezpečným místem.

Předělané sídlo, na kterém Vlasta tvrdě makal i o víkendech, má čtyři ložnice a čtyři koupelny. K domu mimo to patří impozantní zahrada vybavená grilem. Jak moc je vila luxusní, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy