Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zuza Belohorcová zdrhá z Miami: Do Španělska se stěhuje bez manžela Vlasty Hájka

Zuza Belohorcová zdrhá z Miami: Do Španělska se stěhuje bez manžela Vlasty Hájka
Zdroj: archiv Zuzana Belohorcová
+ Dalších 8 fotografií
Nový začátek
Zuzana Belohorcová (44) opustila svou rodnou krajinu už před lety a usídlila se v Miami, kde si to velmi oblíbila. Jenže vzhledem k událostem poslední doby se přestala v milovaném Miami cítit bezpečně. Společně s manželem Vlastou Hájkem (44) se rozhodli, že Miami není místem, kde chtějí vychovávat své ratolesti. A tak se páreček usoustavnil zvednout kotvy a natrvalo se odstěhovat. Rodinka Belohorcové si to namířila do Marbelly.

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová dala navždy sbohem milovanému Miami, kde dlouhé roky žila s manželem Vlastou Hájkem a dětmi Salmou a Neviem. Belohorcová byla ještě do nedávna v Miami nadmíru spokojená. Našla si tam mnoho přátel a měla úžasný byt s výhledem na moře.

Miami není pro Belohorcovou vhodné

Jenže se v Miami přestala cítit bezpečně. Za poslední dobu se toho ve světě odehrálo mnoho a uplynulé události měly velký vliv i na dění v USA. Hlučné protesty a vše kolem toho změnily názor i věčně pozitivní Zuzany.

"Miami se změnilo. Situace už tam není taková, jaká byla. Upřímně se přiznám, že poslední měsíce už jsem se ani nechodila nikam procházet, protože jsme tam měli neustále nějaké problémy. Pomalu každý den tam byly nějaké konflikty. Tak jsme to pořádně zvážili a ptali se, stojí nám to za to? Nepotřebujeme nějaké prostředí, kde se budeme cítit bezpečně? Kde to nebude ani tak finančně náročné, protože Miami je opravdu finanční záhul, což mi dá každý za pravdu. Tak jsme si pověděli, že je čas na změnu. Chceme, aby děti vyrůstaly v bezpečnějším prostředí," svěřila Belohorcová.

Přiznala však, že opustit milované Miami po tolika letech bylo opravdu obtížné. "Bylo to náročné se po tolika letech odstěhovat z Miami. Máme tam spousty kamarádů, určité vazby, a až když jsme se loučili, tak jsem si uvědomila, jak těžké je odejít," povzdychla si Zuzana. Dodala, že nejhůře to nese syn Nevio. "Nejvíce smutný z našeho odchodu byl Nevio," řekla.

Nový začátek a stěhování

Jak sama Belohorcová řekla, i když něco pěkného končí, něco nového začíná. Zuzana s Vlastou se shodli na tom, že se přestěhují do Španělska. Jako nejlepší možnou variantu zvolili Marbellu v jižním Španělsku. Zuzana věří, že se tam bude celé rodince líbit a především doufá, že dětičky budou spokojené.

Přestěhovat se z Miami do Španělska samozřejmě není vůbec jednoduché. Zuzana přiznala, že už dvě noci nespala a jen balila. Z Miami do Marbelly je to cesta na dlouhou trať. "9 hodin z Miami do Frankfurtu, pak do Stockholmu a ze Stockholmu do Marbelly," popsala náročnou cestu Belohorcová. Do Španělska však cestuje Zuzana jen s dětmi, Vlastu nechala v Miami. Ten tam totiž musí ještě vyřešit nějaké věci, než natrvalo odjede.

Echo dala Belohorcová ihned poté, co přistáli ve Frankfurtu. "Jsme unavení a rozbití. Teď čekáme na let do Stockholmu," informovala Belohorcová. Navíc se pochlubila, že při cestě z Miami do Frankfurtu dostala pochvalu za to, jak brilantně má vychované děti. Dokonce ji přišel pochválit samotný pilot.

Na letišti v Miami byla Belohorcová s dětmi už před téměř 24 hodinami a do Malagy dorazí až dnes kolem deváté večer. "V devět večer přistaneme v Malaze. Čeká nás dlouhá cesta. Už se těšíme, až si vybalíme kufry," prozradila Belohorcová, která neztrácí úsměv ani při totálním vyčerpání.

"V Malaze to bude trochu těžké. Děti jdou totiž hned druhý den do školy. Mají den na to, aby se daly dohromady. Bude to náročné," zakončila Belohorcová.

Jak trávila Zuzana Belohorcová poslední okamžiky v USA, se podívejte do fotogalerie.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy