Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zuza Belohorcová prošla proměnou: Odhodila dlouhé lokny a lidé tleskají

Zuzana Belohorcová: Odhodila dlouhé lokny
Zdroj: Se souhlasem Zuzany Belohorcové
+ Dalších 6 fotografií
Proměna

Moderátorka Zuzana Belohorcová (47) je jako chameleon. Není to tak dávno, co se chlubila prodlouženou blond hřívou, kterou nyní opět vyměnila za pohodlnější účes. Novými vlasy se pochlubila na sociálních sítích a sklidila pozitivní reakce. 

Slovenská moderátorka a modelka Zuzana Belohorcová (47) se přibližně před měsícem pyšnila dlouhými blond kadeřemi, které jí ale moc dlouho nevydržely. Zuzana patří mezi ženy showbyznysu, které nejde přehlédnout a svěžím mikádem to podtrhla.

Mnoho dam si zakládá na dlouhých vlasech a změna střihu je pro ně těžkým rozhodnutím. Pro bývalou moderátorku lechtivého pořadu Peříčko byla proměna spíš návrat ke kořenům. „Takovou si tě pamatuju, tohle jsi ty,“ komentují fanoušci. V galerii můžete nahlédnout, jak to Zuzce sluší.

Zakryla vysoké čelo

Zuzana je bez pochyby krásnou ženou, ale bylo jí párkrát vytýkáno, že má vysoké čelo, kterého se nyní ofinou zbavila levou zadní. V minulém příspěvku jsem Vám psala, že byste měla lepší ofinu z důvodu vysokého čela... tak teď musím podotknout, že Vám to opravdu sedne,“ ozvala se jedna ze sledujících na sociálních sítích.

Belohorcová na svém stories řekla, že možnost vrácení se k prodloužené hřívě nezahazuje. Nyní ale chtěla dopřát svým vlasům odpočinek. Vlasy jsem dala dolů z jednoho jediného důvodu – protože mi to velmi zatěžovalo ty moje vlasy. Ale neříkám, že si je nedám zpátky, takže uvidíme,“ svěřila se fanouškům na Instagramu.

Pyšná matka Belohorcová

Bývalá moderátorka je také milující matkou dcery Salmy, ze které je již mladá slečna. „ Už tam jsou určitě nějaké náznaky puberty. Já tedy vidím, že je to dnes úplně všechno jiné, než bylo kdysi. Já jsem v šestnácti letech nevěděla, co je řasenka nebo nehtíky. Ale taková je doba a musíme se tomu přizpůsobit. Ale myslím si, že moje děti jsou skromně vychované, uctivé, nápomocné. A tak to má být," ​prozradila Zuzana pro redakci eXtra.cz

Související články

Další články