Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zůstane už navždy sama? Šarmantní Bočanovou provází smůla na muže celý život

Mahulena prožila několik vztahů.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
vztahy
Herečka Mahulena Bočanová (53) je po dvou letech opět sama. Maminka osmnáctileté Márinky je ale na život bez muže zvyklá, moc dlouhodobých vztahů po rozvodu s exmanželem Viktorem Mrázem totiž neměla. Přitom Mahu, jak se herečce říká, vypadá na svůj věk senzačně a je snem mnoha mužů. Počáteční zamilovanost ale vždy po nějaké době vyprchá a Mahulena od vztahu očekává daleko více.

Rok a půl svého partnera Petra Hanáka na veřejnosti neukazovala. Společně se mihli loni v létě na svatbě Adély Gondíkové a Lukáše Langmajera. Na konci února se ale se svým Mr. Propperem, jak mu herečka přezdívala, ukázala na plese v Rudolfinu a dvojice vypadala velmi spokojeně. Ve skutečnosti ale mezi nimi už panovaly napjaté vztahy. Herečka přiznala, že se v březnu se svým partnerem rozešla.

Těžký rozvod

Mahulena však bere rozchod sportovně a snaží se naplno věnovat své dceři Márince, která odmala trpí autismem. Herečka, která žije už několik let v nádherném domě v Buštěhradu za Prahou, je na samotu zvyklá. Z rozvodu s Viktorem Mrázem, který si za ni našel náhradu, zpěvačku Martu Jandovou a posléze barmanku Petru, se kterou je už dnes ženatý, se exotická Mahulena dlouho vzpamatovávala.

Život bez mužů

Zhruba tři roky jí trvalo, než začala znovu žít a otevírat se novým vztahům. Jak ale sama o sobě říká, není jednoduché s ní žít. Sama o sobě je velmi silná osobnost, která se jen těžko někomu podřizuje. Její potenciální partner musí také přijmout Márinku, která se v osmnácti letech chová podle hereččiných slov jako roztomilé dítě v první třídě. I když s dcerou a Mahuleninými partnery nikdy problém nebyl, herečka v jednom z dřívějších rozhovorů přiznala, že jí společné soužití s muži nevyhovuje. Osvědčily se jí společné víkendy a večeře.

Vypadá senzačně

Mahu je i tři roky po padesátce stále krásná a vitální. Kromě štíhlé postavy si udržuje pleť bez vrásek. Jak sama ale v rozhovoru pro eXtra přiznala, v jejím věku je zásadní mít dobrého maskéra. „Před lety jsem používala takové chladivé váčky, které se lepily pod oko. Než jsem dojela do maskérny, tak mi kruhy krásně splaskly“, přiznala kosmetickou vychytávku. Spíš než na otoky trpí herečka na „propadlé“ oči a s tím se nedá podle jejích slov udělat vůbec nic. „Chce to dobrou maskérku," usmívala se...

Proč je stále sama?

I tak jejímu šarmu už mnoho mužů podlehlo. Ještě na škole byl do ní beznadějně zamilovaný i herec Martin Zounar, Mahulena však jeho city nikdy neopětovala a zůstali jen kamarádi.

Otázkou zůstává, jestli vlastně herečce život bez mužů nevyhovuje více. Už několikrát přiznala, že je natolik samostatná, že partnera vedle sebe ani nepotřebuje a možná to je důvodem, proč jí žádný dlouhodobější vztah nevydrží. Muži si vedle ní připadají nepotřební, což jak je známo, vztahům příliš neprospívá.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy