Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zůstane nakonec na ocet? Lady Gaga se rozešla se svým snoubencem!

+ Dalších 15 fotografií
Kopačky
Už to vypadalo nadějně. Zpěvačka Lady Gaga se před čtyřmi měsíci zasnoubila se svým přítelem a ona sama i celý svět showbyznysu ji začal vidět ve svatebních šatech. Jenže nyní vyšlo najevo, že pár se rozešel a podle slov zpěvaččina manažera je to definitivní. Pár spolu randil od ledna 2017.

To, že něco není v pořádku, naznačovala už absence jejího snoubence Christiana Carina na udílení cen Grammy letos v lednu.

V polovině října přitom Lady Gaga (32) oznámila na galavečeru Elle, že se s lovcem talentů Christianem Carinem zasnoubila. Hvězda filmu Zrodila se hvězda dostala zásnubní prsten za více než 9 milionů korun a vše vypadalo nadějně. Agent hollywoodských celebrit Carino, který zastupuje například Justina Biebera, Miley Cyrusovou (26) nebo Simona Cowella, byl už jednou ženatý s americkou novinářkou Brooke Baldwinovou. I pro slavnou zpěvačku to byly druhé zásnuby. Před Carinem chodila s hercem Taylorem Kinneym (37).

Podle slov samotné umělkyně přestal vztah fungovat a nechce z toho dělat větší drama. Fanoušci už zpěvačku viděli ve svatebním a náhle přišel zlom. Nabízí se otázka, zda vůbec jde skloubit soukromý život s tím profesním hvězdy takového formátu, jako je Lady Gaga. Každopádně jí budeme držet palce, ať její příběh skončí happyendem a ona stane před oltářem s mužem svých snů.

Mohlo by vás zajímat

Další články