Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zůstala jsem sama a soudí mě: Dominika Gottová zarecitovala svému otci do nebe

Dominika Gottová jen září.
Zdroj: Se svolením Fernando Pedro Salgado
+ Další 4 fotografie
Návrat

Dcera zesnulé legendy Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (46) po mnoha měsících přiletěla zpět do Prahy. Kromě toho navázala spolupráci se zpěvákem Gabrielem Grillottim a natočila píseň Pro Tebe, v níž se vyznává ze svých pocitů. Její slova jsou přímo srdcervoucí! Video je dostupné na YouTube.

„Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná. Když nevím kudy kam, snažím se být jako ty. Uvnitř jsem stejná jako ty, v mém srdci je láska a vůle žít. Ale je těžké rozhodovat se sama. Oči kolem mě neustále sledují, nechtějí chápat, že to nejsi ty. Jejich přísný pohled mě zraňuje a já nemám tvou sílu. Snažím se vše zvládnout, ale jsem sama,” zpívá dcera Karla Gotta Dominika Gottová v nové písni, kterou zveřejnila v pondělí 24. ledna na YouTube kanálu.

Dominika se spojila s hudebním producentem a zpěvákem Gabrielem Grillottim a společně vytvořili píseň s názvem Pro Tebe. Nápad vzešel již předloni v pražském Buddha Baru, kam byla pozvaná jako jedna z VIP hostů. Společně se rozhodli ze vzpomínek na slavného otce udělat píseň. Jedná se totiž o dialog mezi otcem a dcerou.

Byla to pro ni výzva

„Strašně moc mě to bavilo. Byla to pro mě výzva, kterou jsem si přála vždy vyzkoušet,“ přiznala Dominika v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici. Gottová se sama podílela na tvorbě textu, který následně do písničky převytvořil Petr Vojnar. Jinak ale jde o její upřímnou zpověď.

„Bylo to směrované otci. Moc jsem na něj u toho myslela a byla to zpověď, jak se cítím a co bych mu ráda řekla,” přiznává Dominika. Zároveň nevylučuje, že nejde o její první a zároveň poslední hudební počin. „Uvidíme. Jedinou překážkou je, že bydlím mimo Českou republiku. Hodně bude ale záležet na reakcích lidí. Pokud tu píseň přijmou a bude mít kladné reakce, je pravděpodobné, že bych v tom mohla pokračovat,” dodává Gottová.

Do Česka dorazila v pátek večer. Někteří spekulovali, že by v Česku mohla zůstat už natrvalo, ale ona tyto spekulace vyvrací. V žádném případě se do Česka nestěhuju. Přiletěla jsem sem jenom kvůli tomuto projektu. Při té příležitosti se chci vidět s maminkou a přáteli. Je to napůl pracovní výlet a napůl dovolená,“ nechala se slyšet nejstarší dcera Karla Gotta.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy