Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zuřivý boxer (29) umlátil v Brně muže (†27) kladivem: Zavražděný mladík měl před svatbou!

Zdroj: Policie ČR
Nevinná oběť

Boxer Alain B. (29) podle policie spáchal nelítostnou a hlavně brutální vraždu v brněnské čtvrti Slatina. Kladivem umlátil teprve sedmadvacetiletého muže u odlehlých garáží. Podle informací Blesku měl mít zavražděný před svatbou a ke všemu se jednalo o syna známé televizní moderátorky. Ta kromě syna přišla v zimě také o manžela.

Policie podezřívá thai boxera Alaina B. z brutální vraždy mladého muže, který byl nalezen surově zmlácený kladivem u odlehlých garáží v Černovičkách v části Brno-Slatina. Maniaka dopadla policie v sobotu po zběsilé honičce ulicemi Brna.

„Ukradl osobní auta a motocykl. Vedle majetkových se ale dopustil i násilných skutků,“ uvedl policista Pavel Šváb. Poté, co policie muže dostihla, zjistila, že byl zfetovaný. Při honičce také porušil asi nejméně pětkrát zákon.

Zavražděný měl před svatbou

Podle informací Blesku se muž stále nachází ve velmi špatném psychickém i fyzickém stavu. Policie mu proto ani nemůže sdělit obvinění.

Nevinný mladík si právě luxoval auto u své garáže před víkendovou vyjížďkou, když k němu zřejmě přistoupil boxer a umlátil ho. Tělo poté i s vozem zapálil. „Ten kluk za nic nemohl. Pro každého by se rozdal. Byl tak hodný a potká takovou mr*ku,“ napsala na sociální sítě rozzuřená slečna, která se s obětí znala už od základní školy. 

Dostupné informace uvádějí, že byl zavražděný synem známé televizní moderátorky, která navíc v zimě přišla o manžela. Musí se tak nyní vypořádat s dvojitou ztrátou. Po mladíkovi zůstala snoubenka, protože pár měl mít v září veselku.

Související články

Další články