Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Zuřiví delfíni chtěli zabít dívku (10): Topili ji, škrábali a rozkousali do krve

Zdroj: Facebook, archiv
+ Další fotografie
strašlivý útok
Dovolená snů se ve vteřině změnila v horor. Teprve desetiletá dívka šla plavat s delfíny, jenomže zvířata na ni zničehonic začala útočit. Povely trenérů ničemu nepomohly, holčičku se podařilo zachránit až za pět minut dvanáct. S ošklivými zraněními skončila v nemocnici.

Pekelný zážitek si z dovolené v mexickém Cancúnu odnesla teprve desetiletá Lexi a její rodiče. Plavání s delfíny se vymklo kontrole a zvířata chtěla dívenku zabít!

„Bylo to příšerné, myslela jsem si, že tam zemře,“ vzpomíná na hororové okamžiky její maminka. S příběhem přišel britský portál thesun.co.uk. Delfíni začali malou Lexi zničehonic tlačit pod vodu a kousat ji svými ostrými zuby. Na povely trenérů rozzuřená dvojice delfínů vůbec nereagovala.

Je nepochopitelné, že pro dívku do vody nikdo neskočil. Naštěstí se jí povedlo vyškrábat se na svůj bodyboard, na němž už doplavala ke břehu.

Vyvázla živá, ovšem ne bez zdravotních následků. Delfíni ji ošklivě pokousali, po celém těle měla i hluboké škrábance.

Provozovatelé vyhledávané atrakce se podle matky tváří, jako by se nic nestalo. „Neposlali kytky ani nějakého plyšáka. Umyli si nad tím ruce. Nejhorší na tom je, že se to může stát znovu. Delfíni tam stále jsou,“ kroutila hlavou.

Firma nakonec poslala alespoň omluvný dopis a věc prý ještě jednou prošetří.

Mohlo by vás zajímat

Další články