Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zuřivé plameny v Řecku vzaly život i malým dvojčatům (9)! Zemřela v objetí s prarodiči

Mezi obětmi požárů v Řecku jsou i malá dvojčata.
Lesní požáry v řeckých Athénách si vyžádaly už desítky obětí, záchranáři mezi nimi v sobotu identifikovali i teprve devítiletá dvojčata. Dovolená u moře, kterou měli strávit se svými prarodiči, se jim bohužel stala osudnou.

Měla to být krásná dovolená u moře, v několika vteřinách se však zvrhla v naprosté peklo. Devítiletá dvojčata jela s dědečkem a babičkou na prázdniny, jenže se jim do cesty postavil mohutný požár.

Lesní požáry sužují okolí řeckých Athén už několik dní. Malá dvojčata Sofia a Vasiliki patří k 88 obětem nelítostivých plamenů, o nichž se spekuluje, že je mohl úmyslně založit žhář. Třetí dětskou obětí je chlapec, kterého se doposud nepodařilo identifikovat.

Dívenky byly s prarodiči na cestě na pláž, ve vesnici Mati jim ale letní plány nazvratně překazil postupující oheň. Záchranáři našli uhořelou čtveřici v objetí. Rodiče dvojčat jsou zdrceni.

Požáry si vyžádaly i stovky zranění a číslo zemřelých zřejmě ještě není konečné. Pohřešovány jsou desítky dalších lidí.

Mohlo by vás zajímat

Další články