Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zugarová už se může konečně vyspat: Na světě je polštář s "okénkem" pro její silikony! Vyzkoušet ho můžete i vy

Julie Zugarová si na svoje melouny může klidně pořídit speciální podložku pro klidné spaní.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Modelka Julie Zugarová (26) se ráda prezentuje svými silikonovými pětkami. Stejně jako pro ostatní ženy, ať už vyvinuté díky přírodě nebo plastickým chirurgům, musí být i pro ni často problém najít při spaní správnou polohu. Ležet na břiše se zdá téměř nemožné a majitelkám "melounů" naprosto nepředstavitelné. Právě pro ně byl vyvinut speciální polštář pro prsa, který má v sobě udělané "okénko", kam mohou ženy svá ňadra vložit.

Tento model by měl zabránit bolesti, kterou mohou ženy při poloze na břiše cítit. Jeho výhodou je i to, že je vyráběn tak, aby byl vhodný pro velikosti všech košíčků. To se nám ale úplně nezdá, protože třeba taková Tatiana Vilhelmová se může na matraci otáčet jako kuře na grilu a rozhodně žádné nepříjemné tlaky nepocítí.

Sama Zugarová ale jakékoliv problémy při spaní popírá: "Já můžu spát, jak chci - na břiše, na zádech. A žádné potíže přitom nemám." Možná ale až si modelka přečte tento eXtra článek, přeci jenom změní názor.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články