Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zuby nejsou všechno! Tragédku Maruš (34) z Výměny napadají, její muž má DRSNÝ VZKAZ!

Zdroj: reprofoto TV Nova, Facebook, archiv
+ Dalších 48 fotografií
Výměna
Začátkem ledna šokovala bezzubá Maruš (34) ve Výměně manželek celé Česko. Její kulinářské dovednosti způsobovaly průjem, neuměla mluvit a když uklidila, zůstal za ní ještě větší nepořádek. A i když tomu zpočátku nikdo nevěřil, její přítel Marian (32) si ji nakonec vzal. A teď zuří: lidé totiž jeho manželku napadají!

Tragédka Maruš ani nemusela ve Výměně manželek mačkat hada, aby na ni lidé nikdy nezapomněli. Bohatě stačilo, že neuměla uklízet, vařit, starat se o děti ani mluvit!

Když se začaly na kontroverzní díl vysílat upoutávky, Maruš se psychicky zhroutila a skončila na práškách. Z těch potom měla dokonce halucinace. Navzdory všem nedostatkům, které by jiného dohnaly do Bohnic, ji její Marian miluje a rozhodl se bránit její čest.

Řidič autobusu se už dál nemohl dívat na to, jak si lidé střílí ze vzhledu Maruš. „My prostě fungujeme jako každá běžná rodina. A to, že moje manželka má pryč přední zuby? Ano, má, ale ty zuby nejsou všechno. Ať se každý nad sebou zamyslí, než něco napíše,“ řekl vytočený Marian televizi Nova.

Zároveň osočil druhou rodinu z alkoholismu. Bez vína prý nedají ani ránu. „Všichni útočí na naši stranu, ale už se nepodívají na tu druhou. Že prostě ta dotyčná nemohla bez alkoholu být. Bez vína nemůže dát ani ránu,“ zaútočil Marian na manželský pár z Moravy, který však na rozdíl od něj a Maruš nepraktikuje fyzické tresty na dětech.

Buď jak buď, doufáme, že už je na tom Maruš lépe a přestane sahat po vařečce, když její syn něco provede.

Související články

Další články