Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zubatý farmář Jiří se nezdá: Z nesmělého jelimánka se vyklubal proutník, který by konečně rád zasunul! Podaří se?

Jiří si to u Milušky pohnojil, a tak už s největší pravděpodobností
do nejchtivější ze svých nápadnic nezasune.
Zdroj: FTV Prima

Jiří, Jiří… Farmář s výrazným předkusem už asi hodně dlouho neměl babu, a tak pomalu zapomněl, že se s citlivou ženskou duší musí jednat jako v rukavičkách. Zejména co se týče chování ohledně jiných žen. V minulém díle proslulé reality show totiž Jiří poslal domů nápadnici Evu a nechal si na farmě Alenku a Milušku.

Prvně jmenovanou Alenku jeho výběr však pobouřil tak, že si sbalila své saky paky a urychleně vypadla z farmy zubatého neukojeného statkáře – a to dokonce dobrovolně. Jiří pak osaměl na farmě pouze s nažhavenou Miluškou, čehož využil nikoliv ke kýžené souloži, ale k tomu, aby jí oznámil, že si dopisuje ještě s nějakou jinou chtějkou z internetu…

Následně nezkušený ňouma zničil svým přiznáním vše, co se mezi ním a Miluškou vyvíjelo. „On nepochopil, že je konec, snažil se dál na mě působit a myslel si, že bude pokračování. Vůbec nechápe souvislosti. Řekla jsem mu, ať se zamyslí, jak by se asi cítil, kdybych mu řekla, že jsem se nudila a našla jsem si někoho na internetu,“ uzavřela námluvy u tanečníka Jiřího Miluška.

Naše redakce je teď velmi znepokojena a stará se o Jiřího sexuální život. Podaří se mu ještě vůbec někdy „zasunout“? Sledujte další díl reality show Farmář hledá ženu!

Související články

Další články