Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zubatá učitelka ze Saxany: Kdy Jana Drbohlavová (†78) konečně najde věčný klid?

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 13 fotografií
HROB
Měsíc po úmrtí herečky Jany Drbohlavové (†78) zatím ještě neexistuje místo, na které by se jí mohli přijít fanoušci poklonit a vzdát jí hold. To se ale brzy změní.

„Hrob už Jana sice má, ale ještě se musí upravit. Syn Honza ho koupil na hřbitově v Úvalech u Prahy, kde bydlí, aby to měl k mamince blízko. Urnu tam doveze za tři neděle, až bude hrobové místo hotové,“ řekl eXtra.cz exmanžel zesnulé herečky Ladislav Županič.

Odcházení

Právě on se synem byli jedinými lidmi, kteří herečku pravidelně navštěvovali v domově pro seniory, v němž po mozkové mrtvici prodělané před pěti lety trávila poslední okamžiky svého života. Kolegové prý za ní nechodili. „Pár dnů před její smrtí jsem Janu chtěl navštívit, ale bylo mi naznačeno, že žije už ve svém světě, že by se to nehodilo,“ říká Jiří Krampol.

Herečka Jana Drbohlavová, kterou proslavily divadlo, role zubaté učitelky v Dívce na koštěti nebo dabování profesorky McGonagallové v sérii filmů o Harrym Potterovi, zemřela koncem října. V poslední době už jen ležela, nakonec jí začaly vypovídat službu životně důležité orgány, proto byla převezena do nemocnice, kde do několika dnů ve spánku zemřela.

Mohlo by vás zajímat

Další články