Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zubař hrůzy z Teplic je zpět: Pacienti mají strach a otáčejí se ve dveřích

Zubař hrůzy z Teplic je zpět: Pacienti mají strach a otáčejí se ve dveřích
Zdroj: archiv Kristee
+ Další 4 fotografie
Hrůzný zubař
Zubař hrůzy se vrátil zpět do jedné z teplických ordinací. Nyní ordinuje místo jedné z oblíbených zubařek v nemocnici. Mnozí pacienti se ale nového stomatologa bojí a dávají přednost jiným ordinacím. Muž s přezdívkou řezník se ale potýká s vyšetřováním stomatologické komory.

Lidé, kteří měli podstoupit lékařský zákrok již pod novým stomatologem, raději čekárnu opouštějí. Mnoho z nich se totiž obává možného znetvoření ústní dutiny. Zubař, přezdívaný též jako řezník, má totiž špatnou pověst.

Lidé se obávají

Na to, že zubař hrůzy opět ordinuje, upozornila pacientka původní lékařky. Na sociální sítě sdílela fotografii vývěsky na dveřích ordinace. "Jestli převezme pacienty od paní doktorky, nebo tam bude mít nějaké svoje, kdo ví. Ale já vím, že určitě k němu nepůjdu. Paní doktorku už nikdo nenahradí, byla skvělá," napsala na Facebook jedna z žen.

Na hrůzný čin, který se nedávno stal Kristině z Teplic, jen tak nikdo nezapomene. Kromě toho se mnoho lidí odhodlalo k veřejnému negativnímu hodnocení. Stomatolog původem z Palestiny se tak zaryl do paměti nejen obyvatelům z Teplic. Nepříjemný zážitek v jeho ordinaci má totiž mnohem více lidí.

Vše řeší právníci

Kristina, která se stala obětí špatného zákroku, zjistila, že původní klinika zrušila svou stránku na sociálních sítích. Kontaktovala ji proto kvůli právním krokům, které se chystá udělat. Hrůzného zubaře ale údajně nyní vyšetřuje stomatologická komora

"Zkoušela jsem kontaktovat kliniku a zjistila jsem, že stránka již není aktivní. Kontaktovala jsem je, protože jim již víc jak týden leží na poště dopis od mého právníka a stále je nevyzvednutý," objasnila Kristina pro web TN.cz. Ta musela po děsivé zkušenosti v zubařském křesle podstoupit operaci.

Ničit zuby může stále

Mnoho lidí tak nemůže uvěřit tomu, že stomatologa nechává ordinovat jiná nemocnice. "Ježíši, to je on, pryč od něj. Jen mě překvapuje, že ho nechají ordinovat," vyjádřila svůj názor jedna z žen na sociálních sítích. Tisková tajemnice České stomatologické komory Henrieta Pálešová ale pro TN.cz objasnila, že vyšetřování zubaře může trvat i několik měsíců. Pokud nemá žádný postih, může ordinovat," dodala Pálešová.

Související články

Další články