Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zubař hrůzy: Po návštěvě ordinace v Teplicích skončila s rozpitvanou dásní

Zubař hrůzy: Po návštěvě ordinace v Teplicích skončila s rozpitvanou dásní
Zdroj: archiv Kristee
+ Další 4 fotografie
Varování
Tak na tuhle návštěvu zubaře jen tak nezapomene. Žena z Teplic se vydala k zubaři s bolavým zubem. Když však odcházela z ordinace, byla zničená mnohonásobně víc než před návštěvou odborníka. Skončila s umrtveným obličejem, rozvrtanou dásní až na kost a tím to zdaleka nekončí. Následky byly doslova fatální. Možná by udělala lépe, kdyby zůstala doma.

Z návštěvy zubaře má většina lidí hrůzu a jen z pomyšlení na bolavý zub může jít mráz po zádech. Doživotní trauma ze zubaře teď možná bude mít i mladá žena z Teplic, která na sociálních sítích vystupuje pod jménem Kristee.

Děsivá zkušenost

Otřesný zážitek si odnesla z kliniky v Teplicích, kterou navštívila poté, co ji rozbolel zub. Nyní varuje lidi na sociálních sítích, aby se surovému zubaři nejlépe vyhnuli obloukem. Poté, co odešla z ordinace totiž zjistila, že její ošetření dopadlo drasticky. Namísto toho, aby se jí ulevilo, se její stav dramaticky zhoršil.

"Chci varovat všechny, kteří se chystají k zubaři, tomuto se vyhněte, pokud nechcete skončit s opravdu otřesnými následky. Já skončila takto: 10 injekcí na umrtvení, které mi znehybnily celý obličej i s okem. Rozpitvaná dáseň až na kost, podlitiny, proražené vrchní patro a dírka na straně krku zevnitř. To jsem přišla jen s bolavým zubem. V takhle rozřezané dásni mi stejně zůstaly úlomky zubů. Nezašito, nevyčištěno ani neošetřeno. Příšerné bolesti a ještě horší zážitek," popisovala hrůznou zkušenost na sociální síti.

Jak se brzy ukázalo, nebyla jedinou pacientkou, která po návštěvě stomatologa původem z Palestiny, odcházela v děsivém stavu. Stížnosti se začaly kupit. Lidé popisovali svoje hrůzné zkušenosti a nebylo jich málo. Ve většině stížností se objevoval názor, že byl ošetřující pod vlivem omamných látek.

Ve fotogalerii můžete nahlédnout, jak nebohá pacientka po návštěvě zubaře dopadla. Nicméně pozor, snímky jsou jen pro silné povahy.

Surový zubař

Po vlně kritiky se teplická klinika, se kterou zubař spolupracoval, rozhodla, že od surového stomatologa dá ruce pryč. Rozvázala s ním spolupráci a zároveň se na sociální síti poškozeným pacientům omluvila.

"Vzhledem k některým názorům nespokojených pacientů jsme se rozhodli s panem doktorem Baniowdou ukončit spolupráci. Pan doktor byl přijat na základě všech platných licencí a dlouholetých zkušeností. Na obranu pana doktora musíme uvést, že má dlouholeté zkušenosti v oboru. Tímto se omlouváme všem nespokojeným pacientům. Nebráníme se odpovědnosti a budeme se snažit v co nejkratší době zajistit náhradního lékaře," vysvětlila klinika. Také vyvrátila domněnky, že by zubař mohl být při výkonu práce pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek. Klinika uvedla, že ještě v den, kdy k hrůznému incidentu došlo, prošel testováním. Výsledky byly negativní.

Česká stomatologická komora se nyní stížnostmi na zubaře hrůzy zabývá a je možné, že by v budoucnu mohl přijít o licenci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy