Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Ztroskotanec ze SuperStar Borkovec: Nic nedělá, ale má žhavou náhradu za Knechtovou!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 35 fotografií
Nová láska
Finalista loňské SuperStar promarnil svou šanci stát se zpěvákem. Vše tomu nasvědčuje, protože Petr Borkovec (19) toho rok po soutěži mnoho nepředvedl. Přezpíval nezáživnou písničku a tím jeho hudební aktivity skončily. Stále se ale otáčí za každou sukní a vypadá to, že za výrazně starší Katarínu Knechtovou (38) si už zajda z Jablunkova našel náhradu!

Měl nakročeno stát se slavným zpěvákem, vždyť finále SuperStar 2018 ho vystřelilo mezi tuzemskou smetánku. Jenže po kopačkách od Kataríny Knechtové (38) to s Borkovcem (19) šlo od desíti k pěti.

Jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, jeho vášeň k alkoholu nebyla záležitostí jednoho dne. Navíc hned po soutěži fanouškům sliboval vlastní muziku, ta je ale po roce stále v nedohlednu.

Jedno se mu ale odepřít nedá, stále umí zamotat hlavu krásným dívkám. Tentokrát slevil ze svých nároků a nenašel si čtyřicítku, ale svou vrstevnici. Jmenuje se Maruška a podle společných fotek se k sobě dost mají.

„Milý klouček,“ napsala si Borkovcova nová láska na Instagram. Na profilu má navíc srdíčko u písmene „P“, což mluví samo za sebe.

Nezbývá než Marušce popřát, aby se s Petrem nespálila, pokud spolu opravdu chodí a nejedná se o pouhý flirt. Petr by na sobě měl začít makat, teď totiž stojí před poslední šancí. Pokud ji promarní, není tak těžké odhadnout, jak to s jeho pěveckou kariérou dopadne…

Související články

Další články