Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ztroskotaná hvězda Amanda Bynes se zasnoubila: Ukázala muže snů i obří prsten

Ztroskotaná hvězda Amanda Bynes se zasnoubila: Ukázala muže snů i obří prsten
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Zásnuby
Někdejší hvězda Hollywoodu Amanda Bynes se zasnoubila. Na sociální síti se nejprve pochlubila zásnubním prstenem s obřím kamenem a den na to ukázala svého vyvoleného. Zdá se, že Bynes se konečně vzpamatovala a začíná žít skutečný život.

Amanda Bynes byla kdysi jednou z nejobsazovanějších a nejoblíbenějších hereček. Jenže jako většina dětských hvězd ani ona neunesla slávu v tak nízkém věku a propadla drogám. Z hezké tvářičky se najednou stal ztroskotanec a odpadlík, který nutně potřeboval odbornou pomoc. Herečka se na pár let úplně stáhla z veřejného života a jako by se po ní slehla zem.

Velký comeback a zásnuby

Nyní se však zdá, že se vše k dobrému obrací a Amanda zanechává průšvihy a excesy za sebou. V září loňského roku ohlásila návrat na sociální sítě a od té doby nepřestává své sledující překvapovat. Když to zrovna nejsou narůžovo obarvené vlasy, tak je to kostrbaté tetování v podobě srdíčka, které je k vidění ve fotogalerii. Jedno se jí ale musí nechat, ví, jak upoutat pozornost.

Ovšem poslední překvapení, o které se Bynes podělila, bylo opravdu nečekané. Pochlubila se fotkou, na níž má na sobě zásnubní prsten s obřím kamenem. Na snímku je zachycena i ruka snoubence se zlatým prstýnkem. "Jsem zasnoubená s láskou mého života," rozplývala se na sociální síti Amanda.

Jenže kdo je ten záhadný muž, který si chce Amandu vzít? Na otázku odpověděla sama Bynes hned druhý den. Na svůj profil totiž vyvěsila fotku s mužem a okomentovala ji slovem "Lover", což znamená milenec. Krom toho si opět obarvila vlasy a udělala ze sebe černovlásku.

Dnes se pochlubila další fotkou se sympaťákem v kostkované košili, tentokrát ale bez komentáře. Podle informací E! News se Amandin vyvolený jmenuje Paul Michael. Poznat se měli prý v léčebně a randí spolu teprve pár měsíců. Nahlédněte do fotogalerie, jak vypadá snoubenec Amandy Bynes. Do komentářů nám pak můžete dát vědět, co si o Amandině životní lásce myslíte.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy