Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ztroskotaná dětská hvězda Macaulay Culkin natočil pokračování Sám doma. Vypadá jak umaštěná fetka

Ztroskotaná dětská hvězda Macaulay Culkin natočil pokračování Sám doma. Vypadá jak umaštěná fetka
Zdroj: profimedia.cz
K vánočním svátkům neodmyslitelně patří i filmový trhák Sám doma. Bohužel, život samotného aktéra už nebyl tak veselý jak v televizi. Propadl drogám a alkoholu. Teď na sebe upozornil natočením videa, které má být takové jakoby pokračování jeho největšího úspěchu.

Na internetu se objevilo vtipné video, které navazuje na Sám doma s celkem nečekaným zvratem. V jednom díle webového seriálu DRYVRS účinkuje i jako host právě největší hvězda těchto legendárních filmů Macaulay Culkin (35), kterého role Kevina McCallistera proslavila.

V jedné ze scén se zkrachovalý herec rozpovídal o tom, jak vlastně jeho život pokračoval po tom, co ho rodiče nechali na Vánoce samotného doma. Dokonce označuje tenhle incident za stěžejní a může za to, že dnes vypadá tak, jak vypadá.

„Stále mám noční můry o tom, jak mě ten plešatý lupič pronásleduje," říká "Kevin" ve videu s cigaretou v ruce a nepřítomným výrazem.

I když to vlastně s filmem mělo pramálo společného, tak se ta parodie docela povedla. Jen vzhled Macaulayho je k pozastavení. Divoký životní styl plný drog a alkoholu se na něm neskutečně podepsal. Ten sladký Kevin je už dávno pryč...

Související články

Další články