Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Ztratila práci, byt, rodinu i dobré jméno: Jak vypadá Mirka Čejková tři roky před 60

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
PROMĚNA
Bývaly doby, kdy pomalu nemohla vyjít na ulici, aniž by ji po cestě zastavovaly davy s žádostí o podpis. Bývalá hvězda Televizních novin Mirka Čejková (57) už ale profesi moderátorky dávno pověsila na hřebík a věnuje se koučingu. Jak dnes vypadá a čím si v životě musela projít?

„Nefunguji v žádném veřejném prostoru, tak si myslím, že můj život je pro lidi docela nezajímavý. Stýkám se s mnohem mladšími lidmi a nic takového (jako její sláva – pozn. red.) už tam naštěstí nefunguje. Naštěstí. Žiju se svými dětmi, mám obyčejný život, normálně pracuju a to je tak všechno,“ prohlásila pro eXtra.cz Mirka Čejková, které se po mediální známosti nestýská.

Práce

Čejková má syny Alexe a Felixe a postiženou dceru Petru (31). Alex (21) dřív amatérsky hrál americký fotbal, už se mu ale nevěnuje. Felix (18) je úspěšným obráncem fotbalové Sparty.

Čejková, která se ve zpravodajství naposledy ukázala na Primě, kde skončila před deseti lety, se proslavila především na Nově. Tam mezi lety 1999 a 2002 tvořila dvojici s Pavlem Zunou. Nyní radí firmám s mediální prezentací, jednotlivcům zase ohledně motivace.

Krize

„Měla jsem období, kdy jsem byla hodně dole. Ztratila jsem práci, byt, rodinu a dobré jméno. Figurovala jsem na stránkách bulváru. Byla jsem v panice a cítila jsem napětí. Musela jsem dosáhnout vnitřního klidu. Pak přišlo něco, co mě dovedlo k tomu, jak chci život žít ve vyrovnanosti,“ vzpomínala Čejková nedávno na jedné veřejné přednášce s tím, že dnes je naprosto spokojená a věnuje svou energii jen tomu, co jí přináší vnitřní uspokojení.

A díky jejím komplikacím v osobním životě se prý i její kluci naučili, že žádná překážka v životě není problém a dá se řešit.

Mohlo by vás zajímat

Další články