Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ztratila poslední zbytky soudnosti: Selena Gomez vzala nůžky a stal se z ní ošklivý hošík v pubertě

Po rozchodu Selena úplně kašle na vzhled.
Zdroj: twitter
+ Dalších 42 fotografií
Jak to tak vypadá, Selena Gomez (25) nejčerstvější rozchod s Justinem Bieberem (24) tak úplně na háku nemá. Naopak se zdá, že ji věčný milostný zmar v jejím životě velice trápí. Nedávno ukázala povislé břicho a záhadnou jizvu. A teď se promenádovala po ulici s účesem, ze kterého by i kadeřnický účeň v prvním ročníku šel do mdlob.

Seleno (25), za co nás i sebe trestáš? Dříve jedna z nejžhavějších zpěvaček zažívá depresivní období a podepisuje se to na její vizáži. Před pár dny neměla problém vyvalit špekaté břicho, nyní zase děsila na hrnec ostříhanými vlasy.

Po v pořadí osmdesátémšestém rozchodu s Justinem Bieberem (24) je Selena zřejmě na dně. Svoji nádhernou hřívu by jen tak pro nic za nic nedala. S novým účesem, který si musela vyrobit sama doma potmě a bez zrcadla, vypadá jako napuchlý hošík těsně po začátku puberty.

Přitom nemá tohle vůbec zapotřebí. Kdyby chtěla, může se na Justina vybodnout, vyparádit se, jenom ukázat, a hned by jí ležely u nohou tisíce nápadníků. Jenže láska je láska a osudový cit této věčně rozhádané dvojice jen tak přetrhnout nepůjde. Ani Justin nevyšel bez újmy, je celý umaštěný a posetý pupínky.

Snad se dá Selena co nejdřív dohromady. Nikdo si nepřeje, aby se nám z ní vyklubala nová Lindsay Lohan (31).

Související články

Další články