Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ztratil manželku a teď i milenku: Majitel Šlágru a vynálezce Evy a Vaška zůstal sám!

Jaroslava Stočesová a Karel Peterka
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Impérium hudebního magnáta Karla Peterky (67), který ještě před deseti lety vydělával takové peníze, o nichž se většině lidí ani nezdá, se pomalu hroutí. A s ním i jeho osobní život. Nejdřív se s objevitelem Evy a Vaška a králem cédéčkového teleshoppingu rozvedla manželka Jana, podle svých slov kvůli jeho přítelkyni Máře, do toho mu téměř krachuje televize Šlágr, teď navíc přišel i o svou lásku.

Redakce eXtra.cz již o jeho rozvodu kvůli nové partnerce psala.

„Rozvod? To už je dlouho. Proběhlo to v dubnu. Jestli to souviselo s paní Stočesovou (zpěvačka Jaroslava Stočesová alias Mára – pozn. red.)? To ví dnes půl republiky, o tom není třeba diskutovat,“ sdělila nám k tomu tehdy Peterkova exmanželka Jana.

Nyní se nám konečně podařilo zkontaktovat samotného Karla Peterku. Ten sice tvrdí, že rozvod kvůli žádné ženské neproběhl (přestože jeho bývalá žena tvrdí opak), našemu redaktoru navíc ale přiznal, že zůstal sám.

Potvrdil rozchod

„Mára není má partnerka. Po všech těch věcech v médiích to skončilo. Máme kamarádský vztah, pomáhá mi ve Šlágru,“ prozradil nám.

Odmítá ale řeči, že by jeho manželství začátkem roku skončilo kvůli tomu, že byl nachytán in flagranti.

„Že by mě bývalá manželka Jana nachytala s milenkou, jak se psalo, to je absolutní blábol. Nic takového se nestalo,“ dušuje se.

Krach Šlágru?

Dlouho jsme si také povídali o tom, jak je to se Šlágrem, který podle mnohých vede amatérsky (on sám to nevylučuje) a o němž sám Peterka přiznal, že si stojí finančně hodně špatně. Utopil v něm prý veškeré miliony, které dosud vydělal.

„Šance na záchranu je. Teď se k něčemu blížíme. Ale věřím stále, i kdyby tohle nedopadlo. Potenciál máme, navíc se na nás začínají dívat i mladší, nejen senioři. Televizi jsem nezakládal kvůli obchodu, ale všechno, co jsem dělal, bylo od srdce. Někdo musí starším lidem dělat radost. A i kdyby to skončilo tak, že kvůli televizi nakonec budu úplně na mizině, což už jsem párkrát v životě zažil, aspoň budu vědět, že jsem do toho dal všechno,“ řekl nám mimo jiné.

Sám tvrdí, že sledovanost Šlágr TV je kolem tří milionů lidí měsíčně (2 miliony u nás, jeden na Slovensku), podle měření sledovanosti mívá ale stanice maximálně do jednoho procenta diváků, což může být sotva pár desítek tisíc diváků denně. A to těch nejvěrnějších stále dokola.

Související články

Další články