Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Ztrácí se před očima: Sanny z VyVolených se zasnoubila a dál hubne

Ztrácí se před očima: Sanny z VyVolených se zasnoubila a dál hubne
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
vyvolení
Je to půl roku, kdy Sandra Bartošová alias Sanny redakci eXtra.cz přiznala, že ve svém životě od svého působení ve druhé řadě reality show VyVolení mnohé změnila. Zhubla téměř 100 kilogramů! A její život po úspěšném boji s nadváhou nabral zcela nový rozměr - zasnoubila se s partnerkou, se kterou je konečně opravdu šťastná a motivuje ji v jejím životě.

"Jsme spolu přibližně od začátku roku a protože si rozumíme, máme podobné zájmy, tak jsme se rozhodly pro zásnuby," řekla redaktorovi eXtra.cz Sandra Bartošová, kterou lidí znají z reality show VyVolení. Sanny ve vile hříchů vydržela pouhých 34 dnů. Moc si neužila, zato na sebe upozornila tak, že ji mají mnozí dodnes v živé paměti.

Sandra se se svou partnerkou Kateřinou zasnoubila na konci července. "Věřím, že jednou dojdeme k tomu, že se vezmeme, nazývejte to tedy registrovaným partnerstvím. Svatba je svatba, ale to zatím legislativa v Česku neumožňuje," pokračovala Sanny, která promluvila i o své váze.

„Z 210 kilogramů, které jsem vážila v soutěži, jsem dala svoji váhu na 117 kilogramů. Jenže váha se mi aktuálně zastavila a stagnuje,“ prozradila pro eXtra.cz Sandra. Její cíl je dostat se na skvělých 100 kilogramů. A tím, že se jí podařilo skutečně shodit hodně ze své váhy, je inspirací pro druhé, kteří bojují stejně. "Je to o disciplíně a hlavně o tom, že člověk chce něco změnit. Všem, kteří chtějí podobně shodit, držím palce, lehké to určitě není," dodala Sanny.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy