Zpěvačka Rihanna našla konečně lásku svých snů, a proto kašle na svůj zevnějšek. Protože kráska pochází z Barbadosu a má černošské kořeny, tak se musela prakticky celý život hodně snažit a makat na své postavě.

Dlouhou dobu si dávala velký pozor na to, co jí, a své nádherné tělíčko trápila v posilovně. Jenomže po několika nevydařených vztazích evidentně kápla na pana Božského a všechno šlo stranou. Rihanna je spokojená a šťastná.

To je možná právě ten důvod, proč své tělo už netrápí jídelníčky a různými dietami. Samozřejmě že když přestala na své postavě makat, tak kila šla nahoru. To by nikomu až tak nevadilo, protože ženy krev a mlíko jsou nyní hodně v módě.

Problém zpěvačky je někde jinde. Už dlouhou dobu tápe v módě a není schopna přizpůsobit oblečení své váze. Naposledy se naprosto nesmyslně narvala do čehosi, co připomínalo modrou rybářskou síť.

Pod podivný model si vzala pouze spodní prádlo, tak odkryla veškeré své nedostatky. Možná by nebylo na škodu, kdyby se občas poradila s nějakým odborníkem.