Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ztrácí Rihanna soudnost? Svůj obří zadek narvala do rybářské sítě a ukázala všechny nedostatky

Rihanna a její tělo.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 38 fotografií
Rihanna (30) v poslední době opravdu tápe v módě. Nikomu by zas až tak nevadila kila navíc, kdyby jim přizpůsobila svůj šatník. Fanoušci si už dávno zvykli na její kypřejší tvary a vůbec jim nevadí. Více je ale děsí její šílené outfity, ve kterých vypadá poměrně dost děsivě.

Zpěvačka Rihanna našla konečně lásku svých snů, a proto kašle na svůj zevnějšek. Protože kráska pochází z Barbadosu a má černošské kořeny, tak se musela prakticky celý život hodně snažit a makat na své postavě.

Dlouhou dobu si dávala velký pozor na to, co jí, a své nádherné tělíčko trápila v posilovně. Jenomže po několika nevydařených vztazích evidentně kápla na pana Božského a všechno šlo stranou. Rihanna je spokojená a šťastná.

To je možná právě ten důvod, proč své tělo už netrápí jídelníčky a různými dietami. Samozřejmě že když přestala na své postavě makat, tak kila šla nahoru. To by nikomu až tak nevadilo, protože ženy krev a mlíko jsou nyní hodně v módě.

Problém zpěvačky je někde jinde. Už dlouhou dobu tápe v módě a není schopna přizpůsobit oblečení své váze. Naposledy se naprosto nesmyslně narvala do čehosi, co připomínalo modrou rybářskou síť.

Pod podivný model si vzala pouze spodní prádlo, tak odkryla veškeré své nedostatky. Možná by nebylo na škodu, kdyby se občas poradila s nějakým odborníkem.

Související články

Další články