Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Ztracený Kubík (10) se našel: Toulal se ve tmě po poli!

pohřešované dítě
Policie žádá veřejnost o pomoc při hledání teprve desetiletého Kubíka, který kolem jedné hodiny odpolední odešel ze školy, ale domů bohužel nedošel. Jakub od odpoledne o sobě nedal vědět a nikdo neví, kde by se mohl nacházet.

Desetiletý Jakub Svoboda odešel ve třináct hodin ze školy a od té doby o sobě nedal vědět. Nikdo netuší, kde by se mohl nacházet. Hoch byl oblečený do zelené zimní bundy, modrých riflí a na hlavě měl černošedou zimní čepici. Měl s sebou školní tašku reflexně zelené barvy.

Policie žádá veřejnost o pomoc při hledání pohřešovaného Kubíka. „Klatovští policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k pohybu či výskytu pohřešovaného chlapce, aby zavolali na linku tísňového volání 158,“ sdělili policisté.

Jakub je vysoký zhruba 150 centimetrů, má modré oči a hubenou postavu. Zdánlivé stáří osm až jedenáct let.

Aktualizováno „Chlapec je v pořádku. Našli ho někde u Nýrska,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Jiroušková. Dodala, že chlapec šel po poli.

Mohlo by vás zajímat

Další články