Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Ztracený Felix vrací úder Patrasové: Dáda si ani nepamatuje zvolení prezidenta, tvrdí

Felix Slováček, Dagmar Patrasová a Petr Pavel.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 24 fotografií
NESNÁZE

Neumí zvednout telefon, nic si nepamatuje a pak se diví. Tak v podstatě Felix Slováček (79) reagoval na výtky manželky Dagmar Patrasové (67), která mu vyčítá, že se od oslavy svých kulatých narozenin před týdnem ještě neukázal doma. Ve vyjádření pro eXtra.cz umělec dokonce tvrdí, že Dáda ani neví, koho národ zvolil za nového českého prezidenta.

Dagmar Patrasová: U jaké flundry je Felix Slováček?

Saxofonista Felix Slováček býval velký proutník a jeho manželka, někdejší zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová, na něj evidentně dost žárlí.

Nelíbilo se jí, že na svou oslavu pozval exmilenku Lucii Gelemovou (o setkání sokyň v lásce jsme psali zde), a diví se, proč od té doby není doma.

„Bojí se mě a má taky proč,“ sdělila Blesku s tím, že neví, kde v předchozích nocích spal. „Od Honzy Adama jsem se čistě náhodou dozvěděla, že Felix je od pátku v Bratislavě. Dobře, ale kde spal ty tři noci? Tak byl u Gelemový, nebo u tý Lenky Dragounový, anebo u jiný flundry...?“ pokračovala v divení se.

Felix Slováček: Dáda si nic nepamatuje

Jenže hudebník má pro svou absenci vysvětlení.

„To je složitý. Byl jsem doma, ale odjel jsem na Slovensko, kde jsem hrál jednomu kamarádovi na svatbě. Pak jsem to vzal zase přes domov, ona tam nebyla a telefon nebrala. Pak jsem přejížděl do Františkových Lázní, ještě dnes tu jsem, mám tu koncert s Jirkou Krampolem. A ve středu přijedu do Prahy,“ uvedl pro eXtra.cz Slováček.

A co říká na Dádina slova v Blesku o tom, že se má své choti bát? Felixe to rozesmálo.

„Já tomu nerozumím. Lucie Gelemová už je za horama. Já nevím, proč pořád mluví o ní. Vůbec netuší, která bije. Před pár dny se mě dokonce ptala, jestli už máme zvoleného toho prezidenta. Prostě nic neví,“ tvrdí Felix Slováček. Petr Pavel přitom vyhrál prezidentské volby již 28. 1. 2023, úřadu se ujal devátého března, takže před více než dvěma měsíci.

Výčitky? Nemá na ně právo

„S Lucií ani s žádnou další ženou jsem nebyl. S Dádou je to prostě těžký. Ale máme za sebou čtyřicet let, tak něco vydržím,“ krčí rameny.

Že by dostal „céres“, až se potká se svou ženou, to prý nehrozí. „Toho se nebojím. Já nic neudělal, tak za co bych měl dostat céres? Dáda mně nevolá. Místo toho zavolá do médií. Kdyby zavolala mně, tak jí to řeknu, kde jsem. Jenže ona to pak stejně hned zapomene,“ dodal pro eXtra.cz Felix Slováček.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy