Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ztracený Čech v Norsku potvrdil, že pracoval pro policii, ale zmizel před dokončením jednoho z případů. Co se vlastně stalo?

Muž bez paměti měl údajně spolupracovat na případu pro pražskou
kriminální policii.

Muž se ztrátou paměti, který si nyní říká John Smith, prozradil v rozhovoru pro norskou televizi TV2, že pracoval pro pražskou kriminálku. Konkrétně prý pro oddělení zabývající se vyšetřováním hospodářské kriminality a zásadní případ řešil mezi léty 2007 – 2011.

Během těchto 4 let byl vyšetřován velký hospodářský zločin, který měl způsobit únik kolem 500 milionů korun.

Dle jeho vlastních slov však uprostřed vyšetřování zmizel, neboť měl podat nějakou důležitou zprávu, ale bál se. Koupil si letenku a zmizel z Česka. Jeho otec si myslel, že míří na Nový Zéland.

Jenže dle zdroje deníku Právo Smith u policie nikdy přímo nepracoval, byl pouze přizvaný jako znalec k určitému případu. Jenže v momentě, kdy měl posudek odevzdat, zmizel.

Zaměstnán byl údajně jako řadový zaměstnanec IT na ministerstvu vnitra, což potvrdil i ministr Milan Chovanec.

Na základě všech těchto událostí se nyní John Smith obává svého návratu do Česka. Chystá se sem pouze vyzvednout nové doklady, ale delší pobyt neplánuje. Stále totiž neví, proč se v prosinci ocitl v zuboženém stavu a bez dokladů uprostřed Osla, a dává si to do souvislosti právě s případem, který měl řešit.

Související články

Další články