Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Ztracenou Elišku hledá celé Česko! Našla se její bota! Co vzkazuje matka dívky veřejnosti?

Po devítileté dívce se slehla zem.
+ Další fotografie

Už od rána celé Česko pátrá po devítileté Elišce Kožnerové, zatím bohužel neúspěšně. Policistům se podle TN.cz podařila najít pouze Eliščina bota.

Dále se prošetřuje informace od dívčiny kamarádky, že Elišku měl po škole vyzvednout neznámý muž v tmavém oblečení.

Zoufalí rodiče devítileté Elišky Kožnerové se obrátili na policii, když dívenka včera nepřišla domů v Klášterci nad Ohří. Eliška odešla po vyučování ze školy ve 12:35 hodin a od té doby se po ní slehla zem. Ráno se rozjela rozsáhlá pátrací akce, do které byli zapojeni i vrtulník s termovizí a psi.

Rodina je na pokraji psychického zhroucení. Maminka Elišky hledá dceru i prostřednictvím sociální sítě. „Nejhorší noc v mém životě, nejdelší. Nikomu to nepřeju, snad to všechno dobře dopadne a moje jediná, nejkrásnější holčička bude zase se mnou,“ píše Alena Kožnerová na svém Facebooku a prosí o jakékoliv informace o dceři.

Dívka je asi 130 centimetrů vysoké hubené postavy, má světle hnědé dlouhé vlasy a modré oči a s sebou měla školní aktovku černé barvy s bílým čárkovaným vzorem.

Pokud byste o dívce měli jakékoliv informace, sdělte je prosím na lince 158 nebo kterékoli policejní služebně!

Mohlo by vás zajímat

Další články