Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

ZTRACENÍ ANDÍLCI! 10 dětí, jejichž zmizení šokovalo Česko!

Po těchto dětech policie stále neúspěšně pátrá.
+ Dalších 9 fotografií
Některé děti bohužel nemají to štěstí, že mohou na začátku září usednout do školních lavic. Záhadně zmizely, byly uneseny nebo se ztratily jiným způsobem. Někde trpí bez svých rodin, příbuzní zase trnou strachem o ně. Ani přes rozsáhlá policejní pátrání se nikdy nenašly. Naděje však umírá poslední.

Rozdílné příčiny, ale stejný osud. Některé české děti se pohřešují už desítky let, jiné se ztratily teprve před nedávnem. Všechny ale mají společného jmenovatele: naděje umírá poslední a vzdát se by byla ohromná chyba.

V redakci eXtra.cz jsme přesvědčeni o tom, že opakování je nejenom matka moudrosti, ale i obrovský pomocník. Vybrali jsme desítku pohřešovaných osob, které se ztratily jako děti. Většina z nich navíc ještě dětmi stále je.

Snad nejživějším případem z těch dlouhodobých je zmizení dvanáctileté Míši Muzikářové. Bez jediné stopy se ztratila 11. ledna 2017. Policejní vyšetřování vedlo k bývalému příteli její matky Otakarovi S., který však spáchal sebevraždu. Pátrání bylo zastaveno, ale Míšina babička stále věří, že milovaná vnučka někde žije.

Českem v těchto dnech otřásá zmizení teprve šestileté Valerie Kvasničkové z pražského Žižkova. V poručnictví ji měla babička a přestože byla spatřena naposledy loni v říjnu před domem ve Viklefově ulici, kde bydlela, rodina to policii nahlásila teprve teď. Podrobnosti o šokujícím případu najdete tady.

Často se rovněž stává, že je dítě uneseno jedním z rodičů. S ním pak žije v zahraničí a většinou se už zpátky nevrátí. Děje se to především v rodinách, kde jeden z partnerů je cizinec. Pro matku nebo otce z Česka je pak nesmírně obtížné se s milovaným potomkem znovu setkat.

V galerii najdete desítku pohřešovaných dětí. Pokud byste o některém z nich měli jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články