Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Ztracené malajsijské letadlo unesl Putin a schoval si ho do Kazachstánu, tvrdí expert

Satelitní snímky místa, kde se údajně skrývá malajsijské letadlo.
+ Další fotografie
Letecký expert Jeff Wise je přesvědčen, že ztracené letadlo, o kterém nikdo nic neví, skrývá ruský prezident Vladimir Putin. Letoun je prý ukryt na kosmodromu Bajkonur v Kazachstánu.

Let MH370 byl unesen na příkaz ruského prezidenta Putina, přistál na kosmodromu v Kazachstánu. Přibližně takové poselství vypustil do světa americký letecký expert a spisovatel Jeff Wise.

Boeing 777–200E společnosti Malaysia Airlines letěl 8. března 2014 z Kuala Lumpuru do čínského Pekingu. Na palubě bylo celkem 239 lidí, 227 pasažérů a 12 členů posádky. Letoun do Pekingu ale nikdy nedoletěl. Zmizel z radarů a nikdo neví, kde nyní je.

Jeff Wise pro New York Magazine uvedl, že letadlo ještě sedm hodin po zmizení vydávalo slabý signál, který umožňuje určit skutečnou polohu letadla. Podle Wise stroj přistál v Kazachstánu na stanici Bajkonur.

Jak to, že signál nezachytili specialisté a k čemu by Putin letadlo potřeboval, již expert nesdělil, ale nevylučuje, že se letadlo zase někde objeví. Tak se necháme překvapit.

Mohlo by vás zajímat

Další články