Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ztracená přítelkyně herce z Gymplu Hraběte o sobě konečně dala vědět: Únos to nebyl, ale i tak si prý prožila Bittóvá děsivé peklo. Co se stalo?

Miroslav Hrabě je šťastný, jeho holka je v pořádku.
Zdroj: herminapress.cz

Ještě nedávno se spekulovalo o únosu přítelkyně herce Miroslava Hraběte (32) Miriam Bittóvé (23), která odjela ke konci roku do Ameriky a najednou se po ní slehla zem. Dostala se dokonce do seznamu pohřešovaných osob Policie ČR. Teď, po dvou týdnech se Miriam konečně ozvala svým nejbližším a dala o sobě vědět i na Facebooku.

„Jsem v pořádku na českém konzulátu. Nikomu můj zážitek nepřeju,“ napsala si na svůj profil Bittóvá. Podle deníku Blesk byla přítelkyně tělocvikáře z nováckého seriálu Gympl přepadena a okradena. Pomohl jí až český konzulát v New Yorku. Dokonce musela navštívit nemocnici.

Bittová prý odjela do Ameriky dělat modelku, ale zlé jazyky tvrdí, že se zas až tak o klasický modeling nejedná. Zřejmě nejhorší moderátorka v dějinách českého vysílání je ale naštěstí v pořádku a asi si do budoucna další cestu za velkou louži pořádně rozmyslí.

Související články

Další články