Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ztracená Julinka popsala, co v děsivém lese na Domažlicku zažila: Divoká zvěř a strach

Zdroj: Policie ČR, koláž extra.cz
+ Další 2 fotografie
Ztracená dívka

Hledání osmileté dívenky Julie bylo nervydrásající, ale nakonec byla nalezena. V hlubokých lesích na Domažlicku strávila sama tři dny a dvě noci, dokud ji nenašel jeden z hajných, znalec tamního terénu. Holčička byla podchlazená, ale nic vážnějšího se jí nestalo. Nyní dívka poprvé promluvila o tom, co během nocí sama v lese zažila.

Tři dny trvalo, než byla nalezena osmiletá Němka Julie, která se ztratila při túře se svou rodinou na Malinovou horu na Domažlicku. Dívenka musela v děsivém lese strávit dvě mrazivé noci, než ji našel český myslivec Martin Semecký. „Když se před námi objevila, byla vyděšená, nejspíš si tam i chvíli lehla, tráva byla uválená,” prozradil médiím.

Viděla lišky i divočáky

Poprvé také dívka popsala, co během nocí zažila. „V noci spala na louce ve vysoké trávě a viděla zvířata jako jeleny, lišky a divočáky,” uvedl mluvčí německé policie Florian Beck. Podle něj se také dívka v noci neskutečně bála, a z toho důvodu na sebe neupozornila. Tři dny nic nejedla a nepila.

Chvilku si pobyla v nemocnici a nyní už by se měla nacházet se svou rodinou.

Ztratila se během výletu

Dívka z Berlína zmizela v neděli 10. října pozdě odpoledne během rodinného výletu v německo-českém pohraničí. Při hře se Julie, její šestiletý bratr a devítiletý bratranec rodičům ztratili. Záchranáři nejprve našli oba chlapce a v úterý odpoledne lesník Martin Semecký objevil i Julii asi čtyři kilometry od místa, kde byla naposledy spatřena.

Související články

Další články