Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ztracená Jitka (†48) zemřela násilnou smrtí: Jejího bišonka se stále nepodařilo najít

+ Další fotografie
identifikace
Od poslední červencové neděle policie pátrala po Jitce Z., která odešla vyvenčit svou fenku bišonka Justýnu a už se nevrátila. Už následující čtvrtek bylo na hladině rybníka mezi obcemi Kámen a Habry na Havlíčkobrodsku nalezeno tělo. Nyní už je jisté, že se jedná právě o tělo Jitky. Ta navíc zemřela násilnou smrtí a policie nyní pátrá po jejím vrahovi. Bišonek, kterého venčila, se stále nenašel.

„Z výsledků genetického srovnání odebraných vzorků vyplynulo, že se jedná o pohřešovanou ženu z Havlíčkova Brodu. Z výsledků provedené soudní pitvy vyplynulo, že na její smrti nese vinu cizí osoba a že žena zemřela násilnou smrtí,“ uvedla pro server TN.cz policejní mluvčí Dana Čírtková.

Po Jitce policie pátrala neúspěšně několik dní, její tělo nakonec našel náhodný kolemjdoucí. „Případem se intenzivně zabývají kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina ve spolupráci se svými kolegy z územního odboru Havlíčkův Brod s cílem co nejrychleji tento závažný případ objasnit a zadržet pachatele,“ dodala mluvčí. Policii se ozvala řada lidí, kteří kriminalistům předali svá svědectví. Policisté se jimi nyní zabývají a vyhodnocují je.

O tom, zda tělo, které náhodný kolemjdoucí našel v rybníce, patří skutečně Jitce, musel rozhodnout patolog, který při pitvě přišel na to, že žena zemřela násilnou smrtí. Bišonek Justýnka, kterého Jitka v osudný večer venčila, nebyl nalezen.

Mohlo by vás zajímat

Další články