Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ztracená generace: Chtěl si udělat drsnou selfie se zbraní. Zastřelil se…

Mladík si evidentně rád hrál na velkého gangstera. Za pár let by z toho
možná vyrostl.
Zdroj: facebook.com
Bylo mu pouhých devatenáct let, celý život měl ještě před sebou, ale kvůli neuvěřitelné hlouposti zemřel. Chtěl být drsňák a stálo ho to to nejcennější. Zastřelil se při tom, když si dělal se svým bratrancem selfie se zbraní.

DeLeon Alonso Smith byl devatenáctiletý otec od dvou dětí. Se svým bratrancem našel venku pohozenou zbraň a tyhle dva génie nenapadlo nic lepšího než si vyfotit drsňáckou gangsta selfie.

Mladík zmáčkl nešťastnou náhodou při focení spoušť a střelil se do krku. Na místě byl mrtvý. Tahle super selfie dvou drsňáků asi na Facebooku nikdy viset nebude.

Strýc obou chlapců Eric Douglas byl naprosto šokován a řekl místní rozhlasové stanici KPRC: „Je to ten nejhorší pocit v mém životě.“

Nešťastné náhodě, která skončila tragicky, také nechtěla uvěřit babička obou chlapců Alma Douglas: „Cítím naprosté prázdno, stále se mi tomu nechce věřit, včera jsem měla narozeniny a on mi přišel popřát všechno nejlepší, o pár hodin později tady už není, je to strašné.“

Pokud už nic, může z této tragédie vzejít alespoň poučení. To, jak vypadáte na sociálních sítích, rozhodně není důležitější než váš život. Přemýšlejte u toho, když něco děláte. Děkujeme.

Související články

Další články