Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ztělesněná bohyně! Veronika Zaňková se pyšní krásou, ale i úžasnou rodinou

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
superstar
Před 15 lety se Veronika Zaňková probojovala právem do finálové desítky v první řadě soutěže Česko hledá SuperStar. Televizní diváky, ale i velmi kritickou porotu přesvědčila nejen svou krásou, ale i hudebním talentem - když se jí z úst linuly první tóny skladeb, které zpívala, všichni zpozorněli... A mnozí ji dodnes kvůli tomu mají v živé paměti. Redakci eXtra.cz prozradila krásná Veronika, jak se jí aktuálně žije. Má nádhernou rodinu, se kterou aktuálně cestuje, a jejím koníčkem je stále hudba.

Veronika byla jednou z deseti finalistů soutěže, která pravidelně měla sledovanost okolo 3 milionů diváků. I když se nestala vítězkou, účast v SuperStar jí dala mnohé. Slávu, peníze, zkušenosti… Před několika dny se sešli téměř všichni finalisté v pražském klubu, kde vzpomínali na staré dobré časy. Veronika ale chyběla, protože se svou rodinou je již několik týdnů na dovolené v Chorvatsku, kde si užívají pořádného dobrodružství

"Na setkání SuperStar jsem nemohla dorazit, což mě hrozně mrzí. Ale všem to určitě na nějakém dalším srazu vynahradím a moc ráda je uvidím. V současné době se nacházíme v Chorvatsku a plavíme se s manželem Lukášem a dětmi na jachtě po překrásných přístavech a zátokách. Oba jsme udělali kapitánské zkoušky, takže se občas hádáme, kdo vlastně na lodi velí, když jsme oba kapitáni," prozradila eXtra.cz krásná Veronika, která se na dovolenou moc těšila.

"Manžel Lukáš mi celý rok na otázku, jestli pojedeme na dovolenou, odpovídal, že pojedeme k moři a budeme tam do dvanácti minut. Nechtěla jsem tomu vůbec uvěřit... Myslel však naši firmu Moře v srdci Evropy s živými lososy u nás v Červeném Kostelci, což z domova opravdu dojedeme za 12 minut, nicméně jsme si potřebovali opravdu odpočinout - tedy aktivně, ale přepnout myšlenky jinam, proto jsme ujeli pryč z Česka. Manžel Lukáš přesto většinu času tráví přemýšlením nad novými výrobky do naší společnosti Eurona a k tomu momentálně pracujeme na hudbě k novému třináctidílnému seriálu pana Tomáše Magnuska s názvem Čechovi. Navíc s mojí sestřičkou Klárkou, která rovněž soutěžila v SuperStar, připravujeme úžasný projekt, o kterém ale nemohu moc mluvit. Takže hudbě jsem sbohem určitě nedala," usmívala se Veronika, která v SuperStar patřila k největším klenotům.

Zároveň je Veronika maminkou na plný úvazek. S manželem vychovávají 3 děti – Lukáše (10), Lauru Elen (6) a Danečka (3). Podívejte se do galerie, jak si aktuálně žije Veronika, která rozhodně ani po 15 letech od soutěže neztratila ani kousek ze svého půvabu.

Související články

Další články