Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Zrzka Maria strávila večer s Johnnym Deppem: Čekala jsem na něj od 13 let

Maria Pavlova strávila večer s Johnny Deppem:  Čekala jsem na něj od 13 let
Zdroj: Se souhlasem Maria Pavlova
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Letošní 55. ročník filmového festivalu ve Varech byl v mnohem jedinečný. Lidé doslova bažili po roční odmlce po pořádném rozptýlení a společenské akci, a navíc na festival dorazil skvělý herec a idol žen Johnny Depp (58). Půvabná zrzka, začínající herečka a modelka Maria Pavlova, měla jako jedna z mála to štěstí, že s hercem strávila několik hodin. S redakcí eXtra.cz se podělila o své dojmy. 


Jak jste se vůbec dostala do tak blízkého kontaktu s Johnnym Deppem? Hrála v tom roli vaše práce modelky a herečky?

Myslím, že ano. Prošla jsem s kamarádkami kolem jeho stolu a usmála se na něj. Přizval nás ke stolu a já řekla, že je můj herecký vzor odmalička, že se herectví věnuji a byla bych velice vděčná za konverzaci a fotku s ním.

O čem jste se bavili?

Měla jsem od svých třinácti let připravené otázky. U stolu i v baru bylo moc lidí a hluk. Nešlo v klidu konverzovat, tak jsme šli jinam.

Strávila jste s hercem celý večer, co vás na něm nejvíce zaujalo? Jaký vlastně je, když nejsou přítomni novináři a kamery?

Byl velice přátelský a profesionální. Poseděli jsme jako herečtí kolegové, kteří probírají hereckou práci a střípky z natáčení (podle serveru CSFD.cz si Maria zahrála v několika dílech seriálů Pustina a Rédl, pozn. red.). Zaujalo mě, že mi vyšel vstříc a povídal o natáčení a umění skoro celou dobu. Podle mého názoru bez novinářů byl sám sebou, o to víc toto setkání bylo upřímné a přirozené.

Než jste se s hercem setkala, jistě jste měla nějaká očekávání a představu o něm? Jak moc se lišila představa od reality?

Musím říct, že se mi splnil životní sen. Lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem si tento okamžik nepředstavovala. Vždycky na mě působil přátelsky a mile, tudíž představa od reality se nelišila. Občas jsem měla pocit, že si povídám s Jackem Sparrowem.

Je něco, co vás na něm vyloženě překvapilo?

Nejvíce mě překvapilo, že mi vyšel vstříc a můj sen se splnil. Odpověděl na všechny moje otázky a povyprávěl o svém životě i herecké kariéře. Další den jsme pokračovali i s jeho kamarádem a kolegou.

Taká má osobitý styl oblékání a opravdu má rád kytaru. Také smysl pro humor je jeho předností. Musím podotknout, že když má komunikativní chvilku, dokáže být velice společenský a zábavný.

Johnny Depp má převážně v Americe stopku kvůli kauze s bývalou manželkou Amber, jaký máte na to názor?

Nechci se k tomu vyjadřovat, jen mě to moc mrzí.

Kdybyste ho měla popsat třemi slovy, jaká by to byla?

Charismatický, duchaplný a přátelský.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy