Kdyby chtěl někdo natočit Anin milostný život, tak by to musel pojmout formou telenovely, protože ta si na konvenci opravdu nepotrpí. Dlouhou dobu měla zažívat milostný trojúhelník s manželem Zdeňkem Janáčkem a mediálním magnátem Martinem Shenarem. Tomu dokonce měla porodit i syna Maxe, ale nikdy oficiálně jeho otcovství nepřiznala.

Nakonec ale zvolila manžela, se kterým vychovává tři děti, jenže toho do Varů nevyvezla. Zato bývalou lásku ano. Že by snad mezi nimi stále existovala chemie a neměli to mezi sebou ukončené? Oba vypadali dost spokojeně, když spěchali do kina na premiéru filmu Učitelka.

Aňa, i když je většinou za ledovou královnu, se usmívala na všechny strany a vypadalo to, že se vedle Martina cítí více než dobře. Ale jak je jejím zvykem, k celé záležitosti se nevyjádřila, tak nechala prostor pro spekulace.

A udělala to zas, když teď vyrazila s fakt hodně zazobaným Shenarem do kina a byla vysmátá jak lečo. Že by už zas byl chudý divadelní režisér na druhé koleji a dala opět šanci boháčovi a životu v luxusu?