Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zrzce ze Slunečné se bortí svět: Po úmrtí člena rodiny přišla další rána

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
rána
Herečka, která je hvězdou seriálu Slunečná, Denisa Nesvačilová (29), pár měsíců po oznámení úmrtí její milované babičky přichází s další nepříjemnou novinkou. Po necelých třech letech vztahu se rozešla se se svým přítelem muzikantem.

Jedna z nejpůvabnějších českých hereček a hvězd seriálu Slunečná, zrzka Denisa Nesvačilová neprožívá zrovna jednoduché období. V listopadu minulého roku jí zemřela milovaná babička, která se podílela na její výchově, a nyní oznámila rozchod s přítelem, zpěvákem kapely TH!S Janem Melíškem, ve které účinkuje i Vojta Kotek. „Je to už nějaký čas, co nejsme spolu,“ řekla Super.cz Denisa.

Soukromí si střeží

S bývalým partnerem se na veřejnosti příliš neukazovali a v době světové pandemie, kdy jsou společenské události zrušené, to ani nebylo možné, a tak o jejich rozchodu kromě nejbližších a příbuzných nikdo nevěděl.

Denisa si své soukromí střeží, proto si i důvod rozchodu nechává pro sebe. „O důvodech mluvit nechci. Pořád to ještě vstřebávám a ve svém soukromí se pitvat nechci. Radost mi teď dělá hlavně moje malá neteř a samozřejmě ten nejdůležitější chlap mého života, můj pes Čestmír,“ dodala Denisa pro Super.cz.

Související články

Další články