Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy zrzky Geislerová, Vagnerová a Kerekes musely krotit svou angličtinu. Na film Milada se připravovaly s hlasovou koučkou!

Všechny krásky se musely krotit se svou angličtinou.
Zdroj: Bohemia Motion Pictures
+ Dalších 8 fotografií
Tyto dámy patří k nejobsazovanějším herečkám u nás. Zároveň patří také mezi několik málo československých hereček, které mají zkušenosti se zahraničními produkcemi. Nyní se sešly ve filmu Milada, který už příští týden půjde do kin.

Geislerová si zahraje svou první roli, která je psaná na motivy reálné postavy – zápornou roli prokurátorky Ludmily Brožové Polednové. Vagnerová si zahrála vyšetřovatelku StB a Vica Kerekes hrála sestru Milady Horákové.

Film je pod záštitou videotéky Netflix, která nabízí filmy a seriály online ke zhlédnutí po celém světě. Právě proto je film točený v angličtině. Co nás ale nejvíce překvapilo, bylo to, že po herečkách chtěla produkce „českou angličtinu“. Takže ač tyto krásky mluví anglicky více než dobře, při natáčení svůj um musely trošku krotit. Záměr režiséra byl takový, aby všichni herci včetně hlavní hvězdy – hollywoodské Ayelet Zurer (ztvárňující Miladu Horákovou) – mluvili anglicky s českým přízvukem.

Aby nečeští herci dosáhli perfektního českého přízvuku, dřeli s hlasovou koučkou, se kterou trávili spoustu času. Režisér tak chce dosáhnout nejvyšší autenticity a vybral to nejlepší prostředí na natáčení. Záběry s rodinou Horákových se točily na Šumavě, dále se točilo také na Sázavě a nemalá část záběrů pochází také z Prahy.

O tom, zdali se těmto třem rusovlasým kráskám podařilo ukočírovat svou skvělou angličtinu, se mohou diváci přesvědčit již brzy. Film Milada jde do kin již příští týden. Pro ty, kteří budou chtít film vidět v češtině, je samozřejmě připravena dabovaná verze.

Související články

Další články