Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zrušení zásnub ji zničilo: Zdevastovaná Amanda Bynes má znovu nastoupit do léčebny

Zrušení zásnub ji zničilo: Zdevastovaná Amanda Bynes má znovu nastoupit do léčebny
Zdroj: archiv Amandy Bynes
+ Dalších 8 fotografií
rozchod
Dětská hvězdička Amanda Bynes (33) je na tom opět zle. Po nedávném zrušení zásnub a rozchodu s přítelem Paulem Michaelem byla u soudu a bylo jí nařízeno nastoupit do psychiatrické léčebny. Amanda sice původně souhlasila a hlásit se měla už v průběhu víkendu, podle amerického deníku The Blast ale se soudem a svými rodiči, kteří jsou vzhledem k omezení svéprávnosti jejími opatrovníky, přestala spolupracovat.

Amanda Bynes se teprve před pár měsíci vrátila na sociální sítě a svým fanouškům začala ukazovat, jak se jí po letech boje se závislostmi a psychickými problémy daří. Zdá se ale, že vše není tak růžové, jak se původně zdálo.

Ačkoliv je někdejší dětská hvězdička už více než rok střízlivá, po psychické stránce se jí dobře nevede. Zásnuby, které v polovině února oznámila, byly začátkem března zrušeny. Její bývalý přítel Paul Michael pak přiznal, že došlo i k rozchodu.

Právě špatný psychický stav dovedl Amandu a její rodiče až k soudu. Amanda je omezená na svéprávnosti a její život v podstatě ovládá právě otec s matkou, kteří jsou jejími opatrovníky. Ti se se soudem dohodli, že jejich dcera kvůli porozchodovým depresím nastoupí do léčebny. U vyléčené narkomanky a alkoholičky nelze nic podceňovat.

Amanda se léčebně vyhýbá

Ačkoliv Amanda Bynes původně souhlasila a už o víkendu se měla hlásit v léčebně, k jejím branám nikdy nedorazila a odmítá nadále spolupracovat. Souvislost s tím může mít i fakt, že právě její rodiče jí nedovolili si vzít bývalého snoubence. Bez jejich souhlasu by byl sňatek neplatný.

Vzhled

Jakkoliv je Amanda už přes rok čistá, rozhodně se nedá říct, že na to vypadá. Srdíčko vytetované na obličeji vypadá jako by si ho sama napíchala kružítkem, černé vlasy jí rozhodně nesluší a všeobecně se dá říct, že její vzhled je stejně špatný, jako její psychika.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy