Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zrůdy utýraly osmiletou Aničku. Nutily ji tak dlouho skákat na trampolíně, dokud nezemřela

Zrůdy utýraly osmiletou Aničku. Nutily ji tak dlouho skákat na trampolíně, dokud nezemřela
Zdroj: Facebook
Týrání
Úřady v texaské Odesse řeší šílený případ týrání. Daniel (44) a Ashley (34) S. byli zatčeni a obviněni z vraždy své malé svěřenkyně, kterou měli v opatrovnické péči. Osmiletá Jaylin Anne zkolabovala a následně zemřela poté, co ji opatrovnický pár nutil skákat na trampolíně v doslova nesnesitelném vedru. Dívka se přitom nemohla ani napít.

29. srpna zavolali Daniel a Ashley S. sanitku, protože dívka, kterou měli v péči, údajně zkolabovala z velkého vedra. Na místě zasahující zdravotníci a policisté už bohužel nezvládli malou Jaylin Anne zachránit, okolnosti její smrti se jim ale zdály podivné, a tak se začali celý incident prošetřovat. Jak se ukázalo, pravda byla mnohem děsivější. „Nalezli jsme ji zemřelou na místě. Odhalili jsme, že osmileté dítě bylo trestáno a nebylo mu dovoleno sníst snídani,“ uvedla policie.

Nemohla se ani napít

Důkladné vyšetřování pak odkrylo, že dívka byla donucena skákat za trest na trampolíně. „Bylo po ní vyžadováno, ať skáče na trampolíně bez přestání po dlouhou dobu," stojí v prohlášení policistů. Ti také uvedli, že dívka nedostala napít, pokud pořádně neskákala.

Venku přitom panovalo nesnesitelné vedro, téměř 40 stupňů, a trampolína byla navíc na přímém sluníčku. Opatrovníci si toho byli dobře vědomi, i tak malou Jaylin Anne nechali skákat, dokud nepadla vyčerpáním a dehydratací.

Matka truchlí na sociálních sítích

Jaylin Anne byla u Daniela a Ashley S. v opatrovnické péči. Dívčinými biologickými rodiči jsou Alysha A. a David R., těm byla ale holčička z nezveřejněných důvodů v minulosti i se svou mladší sestrou odebrána a svěřena do péče dvou tyranů.

Její biologická matka se k ní přitom snažila už nějakou dobu dostat. Bohužel to ale nestihla. „Nikdy jsem nedostala šanci jí říct, jak těžce jsem se snažila být v jejím životě. Byla jsem tak moc blízko. Jenom měsíce mě dělily od toho, abych ji mohla vidět. Ale už je pozdě,“ uvedla Alysha A. na Facebooku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy