Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ZRŮDY! STYDÍM SE ZA ČECHY! Černošce ze SuperStar je šoufl z rasistických kritiků hvězdy Ulice

+ Dalších 32 fotografií
XENOFOBNÍ ÚTOK
Stačilo, aby se na obrazovky televize Nova podíval cizokrajně vyhlížející mladý muž a mezi lidmi, kteří nenávidí vše neobvyklé, to vyvolalo vlnu odporu! Někteří diváci seriálu Ulice neuvěřitelně rasisticky okomentovali angažmá amerického hudebníka Jareda Baileyho. Z vlny nenávisti kvůli jeho barvě kůže je ale znechucená i hvězdička české SuperStar.

„Rasisté opět nezklamali. Fakt se někdy stydím za to, z jaké země pocházím,“ řekla eXtra.cz Madalena Joao (35), účastnice finále první řady Česko hledá SuperStar. Žena, která má předky z Angoly a asi i proto má o něco světlejší barvu kůže než Jared, se kvůli neuvěřitelně xenofobním vzkazům veřejnosti herci pořádně rozčílila.

„Pořád se musím pozastavovat nad tím, kolika lidem stojí za to povrchně hodnotit jakékohokoliv člověka na základě barvy pleti. Je to tak ubohé, protože zlo páchají úplně všechny rasy bez ohledu na barvu. Nikdy jsem neslyšela v papírnictví ani doma hádat se pastelky, možná protože jsou inteligentnější než lidi,“ zlobí se zpěvačka.

Vražda slovy

„Česká republika je mistr na rasismus, pomlouvačnost, závist, a klidně slovy vraždí, hlavně, že všichni ti, kteří hodnotí jinak schopného člověka, jsou dokonalí. Nikdo není dokonalý a aspoň bychom se měli snažit být slušní,“ pokračuje na sociální síti.

„Utěšuje mě to, že naštěstí všichni umřeme. A to, na co budou zrůdní lidé myslet před smrtí, je jenom jejich věc. Všechno se všem vrací, pamatujme na to,“ dodala kvůli útoku na herce z Ulice.

A co vy? Souhlasíte s ní a stojíte na Jaredově straně? Nebo se stavíte raději na stranu těch, kteří všechny hází do jednoho pytle bez ohledu na to, jací lidé ve skutečnosti jsou?

Mohlo by vás zajímat

Další články