Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dívku (17) ve Švédsku hromadně znásilnili, potom ji popálili. Část veřejnosti mluví o přistěhovalcích

Znásilněné a mučené dívce bylo pouhých sedmnáct let.
Zdroj: Profimedia.cz
Švédští kriminalisté řeší v poslední době několik případů znásilnění. K jednomu z nejkrutějších došlo ve městě Malmö, kde byla hromadně znásilněna teprve sedmnáctiletá studentka. Gang mladíků jí potom ještě údajně popálil. Část veřejnosti mluví o tom, že za útoky mohou stát přistěhovalci.

Brutální způsoby předvedla tento týden skupina mužů ve Švédsku Přímo v centru města Malmö její členové znásilnili bezbrannou dívku, které je pouhých sedmnáct let. Po znásilnění jí údajně rozkrok polili hořlavou kapalinou a zapálili.

Skupina pachatelů je na útěku a policie je zatím nemůže dopadnout. Zatím nepomohli ani speciálně vycvičení psi, kteří měli pachatele vystopovat podle zápachu spermatu.

Je až s podivem, že dívka vyvázla jen s lehkými zraněními. Policisté se zdráhají k případu podrobněji vyjadřovat, sdělili jen, že pachatelé jsou zřejmě velmi mladí. Na podobně kruté chování tamní muži zákona nepamatují, přestože je město jednou z nejrizikovějších švédských oblastí.

"Je to strašný, velmi závažný zločin," stroze prohlásil velitel policie v Malmö Andy Robert. Představitelé města Malmö varovali ženy, aby se po setmění nepohybovaly po ulicích bez doprovodu. Kvůli situaci ve městě proběhla také demonstrace, o které mimo jiné informuje britský Daily Mail

Část veřejnosti se domnívá, že za útokem (a dalšími podobnými útoky) mohou stát přistěhovalci. Policie to ale oficiálně nepotvrdila. Menší švédské weby spekulují o původu teenagerů. Nejdále zašel list Samtiden, ten uvádí, že za útokem v Malmö zřejmě stojí přistěhovalci. List Samtiden je napojený na stranu Švédští demokraté, která je proslulá nacionalismem a odmítáním migrace.

Související články

Další články