Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zrůdy: Otec znásilňoval dcery a pouštěl na ně psa! Matka pak dívkám jen půjčila na potrat

prožily horor
Otec (80) je odsouzen k 27 rokům za mřížemi za znásilňování dcer od jejich 4 let. Nechutné monstrum dokonce dovolilo, aby s jednou z dcer měl pohlavní styk rodinný pes. Naneštěstí pro dívky to nebylo všechno.

Osmdesátiletý netvor z Austrálie znásilňoval své dcery od jejich čtyř let, za což byl odsouzen na 27 let za mřížemi. Bohužel případ byl mnohem zapeklitější.

Nejenže tohle monstrum sexuálně zneužívalo své dcery, muž dokonce jednu z dcer brával do práce, kde ji nechal hromadně znásilňovat kolegy. Když dceru zrovna pohlavně nezneužívali kolegové, byl to pro změnu pes. Strašlivý otec přinutil rodinného psa, aby znásilnil jednu z dcer.

Matka dívek o hrůzných incidentech, které se dcerám děly, věděla, ale nepokoušela se to zastavit. Dokonce, když jedné z dcer bylo 15 a byla těhotná s netvorem, půjčila dívce peníze na potrat, které po ní chtěla později vrátit. Nebohé dívky si ponesou trauma po zbytek svých životů.

Mohlo by vás zajímat

Další články