Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Zrůdný otec: Známý návrhář zavřel tříletého syna v autě a zapálil ho

Německý návrhář Clemens Weisshaar.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Vražda

Renomovaný návrhář Clemens Weisshaar (†44) je podezřelý ze zabití svého tříletého syna, kterého měl zamknout ve svém autě a vůz poté zapálit. Sám muž posléze spáchal sebevraždu, jak informoval portugalský web Noticias au Minuto.

Německý návrhář Clemens Weisshaar se měl v Portugalsku dopustit obzvlášť brutálního činu. Nejdříve měl v autě zapálit svého nebohého tříletého synka a opodál poté sám sebe zastřelit. Portugalská média informovala o tom, že incident byl „vražda následovaná sebevraždou.”

Web Noticias au Minuto uvedl, že bývalá Weisshaarova žena a také matka jejích společného syna, módní stylistka Phoebe Arnoldová, svého syna postrádala. Weishaar si ho totiž vyzvedl v Lisabonu, ale už ho nevrátil zpět. Pár podle dostupných informací již delší dobu žije odděleně.

Měl zapálit syna v autě

Policie našla zapálené auto s ohořelým tělem dítěte uvnitř. Návrhář ležel opodál s prostřelenou hlavou.

Weisshaar byl spoluzakladatelem průkopnického designového studia Kram/Weisshaar, které vyvíjelo produkty založené na technologiích. Studoval design na prestižní umělecké škole Central St. Martins v Londýně. Původně sídlil Weisshaar v Mnichově a následně v Londýně, ale v roce 2020 se s tehdejší partnerkou přestěhoval do Portugalska.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy